W czwartej kolejce Plusligo siatkarze Stali Nysa byli o krok od swojego pierwszego zwycięstwa w tym sezonie, jednak po zaciętym tie-breaku to radomianie cieszyli się z wygranej. Gospodarze prowadzili już 2:1 i mieli szansę zakończyć spotkanie w czterech setach, jednak podopieczni Roberta Prygla weszli w czwartą partię z nową energią wygrywając ją do 12. Piąty set był bardzo wyrównany, a o triumfie zadecydowała gra na przewagi. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy Cerradu Czarnych, którzy wygrali w tie-breaku 21:19. MVP spotkania został wybrany Brenden Sander.

Stal Nysa – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (25:21, 25:27, 25:22, 12:25, 19:21)

Stal Nysa: Komenda, Filip, Lemański, M’Baye, Łapszyński, Bartman, Dembiec (libero) oraz Szczurek, Bućko, Ben Tara, Ruciak (libero)

Cerrad Enea Czarni Radom: Kędzierski, Konarski, Josifow, Dryja, Loh, Sander, Masłowski (libero) oraz Ostrowski, Firszt, Pasiński, Gąsior, Zrajkowski

MVP: Brenden Sander