Do rewanżowej rywalizacji o siódme miejsce na koniec sezonu w ligowych rozgrywkach w lepszych nastrojach przystąpili zawodnicy Ślepska, którzy w pierwszym meczu w Suwałkach pewnie pokonali Aluron CMC Wartę Zawiercie. Po wygraniu pierwszej partii wydawało się, że dzisiejsi goście podtrzymają zwycięską passę, jednak w drugim secie do głosu doszli podopieczni Igora Kolakovicia, którzy wyrównali stan meczu. Także trzecią i czwartą odsłonę pojedynku rozstrzygnęli na swoją korzyść Zawiercianie. To spowodowało, że o losach rywalizacji zadecydował złoty set. W nim górą byli zawodnicy Ślepska, którzy ostatecznie mogą cieszyć się z siódmego miejsca na koniec sezonu.

Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (22:25, 25:19, 25:22, 25:23)

złoty set: 10:15

Aluron CMC Warta Zawiercie: Gjorgi Gjorgiev, Michał Żurek (L), Patryk Niemiec, Mateusz Malinowski, Krzysztof Andrzejewski (L), Marcin Kania, Grzegorz Bociek, Gualberto Flavio, Maximiliano Cavanna, Paweł Halaba, Piotr Orczyk, Garrett Muagututia, Patryk Czarnowski

Ślepsk Malow Suwałki: Marcin Waliński, Patryk Szwaradzki, Łukasz Kaczorowski, Tomas Rousseaux, Kevin Klinkenberg, Sebastian Warda, Bartłomiej Bołądź, Andreas Takvam, Łukasz Rudzewicz, Cezary Sapiński, Paweł Filipowicz, Mateusz Sacharewicz, Kacper Gonciarz, Mateusz Czunkiewicz, Jakub Rohnka, Josua Tuaniga

MVP spotkania: Patryk Niemiec

źródło/fot: plusliga.pl