Projekt Warszawa był faworytem dzisiejszego meczu. I po dwóch setach wydawało się, że rok 2022 rozpoczną od szybkiej wygranej. Waleczny i ambitny Radom oraz szalejący w ataku Paweł Rusin wygrali kolejne trzy sety, dzięki czemu do Radomia wracają z dwoma punktami.

Projekt Warszawa – Cerrad Enea Czarni Radom 2:3 (28:26, 25:19, 17:25, 24:26, 13:15)

Projekt Warszawa: Jakub Kowalczyk (11), Bartosz Kwolek (17), Angel Trinidad De Haro (4), Piotr Nowakowski (11), Dusan Petković (17), Igor Grobelny (11), Damian Wojtaszek (libero) oraz Jay Blankenau, Michał Superlak (1), Mateusz Janikowski, Jan Fornal (2)

Cerrad Enea Czarni Radom: Michał Kędzierski, Bartłomiej Lemański (9), Aleksander Berger (16), Rafał Faryna (15), Jose Ademar Santana (6), Michael Parkinson (12), Mateusz Masłowski (libero) oraz Daniel Gąsior, Bartosz Firszt (1), Paweł Rusin (1)

MVP: Paweł Rusin

źródło: inf. własna/foto: Artur Stachniak