W pierwszym secie tego spotkania mieliśmy dosłownie wszystko – siatkówkę na najwyższym poziomie, dużo emocji, wzloty, upadki. Po bardzo nerwowej końcówce, grze na przewagi to gospodarze tego spotkania wygrali inauguracyjnego seta. Druga odsłona meczu była już trochę bardziej spokojniejsza w wykonaniu MKS-u Będzin, mimo że do stanu 17:17 gra toczyła się punkt za punkt. Bielszczanie jednak w trzecim secie dyktowali tempo i to oni wygrali trzeciego seta. W czwartej partii zawodnicy z Będzina grali już na wyższych obrotach i zdeklasowali rywali, wygrywając cały mecz 3:1.

MKS Będzin – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (37:35, 25:19, 21:25, 25:17)

MKS Będzin: Waliński, Kozub, Ratajczak, Klobučar, Kowalski, Seif, Grzechnik, Przybyła, Peszko, Kök, Faryna, Yordanov, Araújo, Potera, Gregorowicz.

BBTS Bielsko-Biała: Macionczyk, Tarasow, Siek, Bucki, Łukasik, Janeczek, Skowroński, Gaca, Piotrowski, Cedzyński, Peacock, Krikun, Czauderna, Marek.