PlusLiga: Olsztynianie wygrywają u siebie za trzy punkty

Indykpol AZS Olsztyn odnosi bardzo ważne zwycięstwo w 23. kolejce PlusLigi! Początek spotkania nie zapowiadał wygranej za trzy punkty, gdyż pierwszy set padł łupem Asseco Resovii Rzeszów. Olszynianie potrafili jednak zmobilizować się i wygrać przed własną publicznością, w ostatnim secie niemal miażdżąc przeciwnika 25:13.

Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (23:25, 25:23, 25:19, 25:13)

Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (23), Daniel Pliński (2), Robbert Andringa (15), Jakub Kochanowski (12), Paweł Woicki (1), Tomas Rousseaux (3), Michał Żurek (L) oraz Mateusz Kańczok, Miłosz Zniszczoł (9), Adrian Buchowski (16)

Asseco Resovia Rzeszów: Lukas Tichacek (1), Jakub Jarosz (19), Thibault Rossard (10), Aleksander Śliwka (15), Marcin Możdżonek (4), Dawid Dryja (8), Paweł Rusek (L) oraz Michał Kędzierski, Dominik Depowski (2), Jochen Schoeps, Łukasz Perłowski, Barthélémy Chinenyeze (2), Elviss Krastins (1)

MVP: Adrian Buchowski

źródło: plusliga.pl