Zadzwoń! 512 831 023|redakcja@s-w-o.pl

PlusLiga: Nowy sponsor tytularny kieleckiej drużyny

/, PlusLiga/PlusLiga: Nowy sponsor tytularny kieleckiej drużyny

PlusLiga: Nowy sponsor tytularny kieleckiej drużyny

By |2017-09-10T11:55:58+02:00sierpień 29th, 2017|

Dafi Społem Kielce – taką oficjalną nazwę przyjął kielecki klub grający w PlusLidze. Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach została pierwszym sponsorem strategicznym klubu na sezon 2017/2018, a drugim – właściciel marki Dafi.

Umowa sponsorska weszła w życie z dniem pierwszego września. Prezes dotychczasowego klubu sportowego Społem Kielce, Jacek Sęk, nie kryje zadowolenia z nawiązania obiecującej współpracy. – Produkty Dafi są nam szczególnie bliskie. Jako sportowcy doskonale wiemy, jak ważne jest regularne nawadnianie organizmu i co istotne – w sposób zdrowy, naturalny–świeżą wodą. To idealny produkt dla aktywnych, lubiących sportowy tryb życia ludzi, który z przyjemnością będziemy polecać naszym kibicom – komentuje.

Marka Dafi angażuje się we wsparcie zarówno sportu amatorskiego, jak i profesjonalnego. Na przestrzeni lat była sponsorem drużyn oraz sportowców indywidualnych. – Kielecki sport zawsze był bliski naszemu sercu. Teraz przyszła okazja na sponsorowanie siatkówki i mimo że umowa jest podpisana na rok, mamy nadzieję, że będzie to współpraca wieloletnia. Uważamy, że firmy regionalne powinny być odpowiedzialne społecznie, w szerokim znaczeniu słowa, dlatego angażujemy się w tego typu projekty i zachęcamy innychby poświęcali się takim ideom – podsumował Maciej Bursztein, Członek Zarządu spółki sponsora, produkującej m.in. butelki filtrujące pod brandem Dafi.

źródło: inf. prasowa

About the Author:

Leave A Comment