W hicie kolejki Asseco Resovia podejmowała u siebie Projekt Warszawa. W pierwszym secie obie drużyny zdobywały punkty głównie seriami, a wynik oscylował w granicach remisu. W końcówce przewagę uzyskali jednak gospodarzei to oni odnieśli zwycięśtwo w tej partii. Druga odsłona była już bardziej ciekawa. Od połowy seta siatkarze obu drużyn szli łeb w łeb, a w końcówce rzeszownianie wykorzystali swoją drugą piłkę setową blokując Dusana Petkovicia i zapisali na swoim koncie drugi wygrany set. Trzecia odsłona była pokazem siły podopiecznych Alberto Giulianiego. Od samego początku trzymali oni bezpieczną przewagę, którą doprowadzili do samego końca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a MVP został wybrany Maciej Muzaj.

Asseco Resovia – Projekt Warszawa 3:0 (25:21, 26:24, 25:20)

Skłądy drużyn:

Asseco Resovia: Klemen Cebulj, Jakub Kochanowski, Maciej Muzaj, Sam Deroo, Jan Kozamernik, Fabian Drzyzga – Paweł Zatorski (libero) oraz Jakub Bucki, Nicolas Szerszeń, Paweł Woicki
Projekt Warszawa: Igor Grobelny, Piotr Nowakowski, Dusan Petković, Bartosz Kwolek, Andrzej Wrona, Angel Trinidad De Haro – Damian Wojtaszek (libero) oraz Jay Blankenau, Michał Superlak, Mateusz Janikowski

MVP: Maciej Muzaj