Spotkanie 19. kolejki PlusLigi w Olsztynie zakończyło się porażką gospodarzy. Podopieczni Daniela Castellaniego ulegli w czterech setach drużynie MKS-u Ślepska Suwałki 1:3. Do gry, po przerwie spowodowanej kontuzją, powrócił atakujący olsztynian Jan Hadrava. Mimo jego dobrej gry olsztynianom nie udało się urwać żadnego punktu. MVP spotkania został wybrany Cezary Sapiński.

Indykpol AZS Olsztyn – MKS Ślepsk Malow Suwałki 1:3 (32:34, 23:25, 25:23, 17:25)

Indykpol AZS: Robbert Andringa, Jan Hadrava, Seyed Mohammad Mousavi, Mateusz Poręba, Paweł Woicki, Wojciech Żaliński – Michał Żurek (libero) oraz Tomasz Kowalski, Mateusz Mika, Paweł Pietraszko.

MKS Ślepsk Malow: Bartłomiej Bołądź, Kevin Klinkenberg, Cezary Sapiński, Nicolas Szerszeń, Andreas Takvam, Joshua Tuaniga – Adrian Stańczak (libero) oraz Paweł Filipowicz (libero), Jakub Rohnka, Łukasz Rudzewicz, Wojciech Siek, Patryk Szwaradzki.

MVP: Cezary Sapiński (MKS Ślepsk Malow Suwałki)