Transfery: Daniel Pliński zostaje w Olsztynie!

Daniel Pliński wciąż będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn. Były reprezentant Polski przedłużył kontrakt z Akademikami o kolejny sezon. 

Daniel Pliński został siatkarzem Indykpolu w czerwcu ubiegłego roku. W sezonie 2016/2017 doświadczony środkowy wystąpił w 32 spotkaniach, w których zapisał na swoim koncie 249 punktów. Z dorobkiem 74 “oczek” zdobytych blokiem, “Plina” zajął czwartą pozycję w klasyfikacji najlepiej blokujących zawodników PlusLigi.

– Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Daniel jest nie tylko utytułowanym i świetnym graczem, ale też zawodnikiem od którego można się wiele nauczyć. Myślę, że drużyna potrzebuje takiej osoby nie tylko na boisku, ale i poza nim. – mówi prezes Akademików, Tomasz Jankowski.

Radości z przedłużenia umowy nie kryje także sam zawodnik. – W Olsztynie czuje się bardzo dobrze. Moim marzeniem było tutaj pozostać i cel został zrealizowany. Cieszę się, że po roku mojej obecności w Indykpolu AZS Olsztyn przekonali się do mnie ludzie pracujący w klubie i zaproponowali mi kontrakt, z którego jestem bardzo zadowolony. – powiedział Pliński, który podpisał umowę z klubem na kolejny rok.

źródło: indykpolazs.pl

 

Facebook Comments