W ramach 10. kolejki PlusLigi w hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu gospodarze podejmowali siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn. Goście, zajmujący aktualnie szóstą pozycję w tabeli, zdołali urwać jedynie seta liderującym zawodnikom Zaksy. Pierwsza, jak i druga odsłona padła łupem kędzierzynian, którzy  dobrze radzili sobie w polu serwisowym i wykorzystywali swoje szanse w kontratakach. Trzecia partia okazała się być najbardziej wyrównana, lecz w samej końcówce, od stanu po 23 to przyjezdni zdobyli dwa oczka, które dały im wygraną. W trzecim secie gospodarze powrócili do swojej bardzo dobrej gry, nie oddając przeciwnikom prowadzenia ani na chwilę i doprowadzając do końca spotkania.

MVP spotkania uznany został przyjmujący Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle – Kamil Semeniuk.
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:14, 23:25, 25:14)

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Kamil Semeniuk (15), Łukasz Wiśniewski (13), Arpad Baroti (12), Aleksander Śliwka (12), David Smith (4), Benjamin Toniutti (2), Paweł Zatorski (L) oraz Adam Smolarczyk (1),  Sebastian Warda (1), Simone Parodi, Maciej Walczak, Krzysztof Rejno, Przemysław Stępień, Korneliusz Banach (L)
Indykpol AZS Olsztyn: Jan Hadrava (13), Robbert Andringa (12), Mateusz Mika (5), Seyed Mohammad Musawi (5), Mateusz Poręba, Paweł Woicki, Michał Żurek (L) oraz Paweł Pietraszko (6), Wojciech Żaliński (4), Remigiusz Kapica (2), Tomasz Kowalski, Michał Kozłowski, Dawid Sokołowski, Jakub Zabłocki (L)

źródło: oprac.własne/fot: KG Photo