Siatkarze Cerrad Enei Czarnych Radom przełamali serię porażek.  W zaległym meczu 8. kolejki PlusLigi MKS Będzin przegrał z podopiecznymi Roberta Prygla 1:3. Goście dobrze weszli w spotkanie i w połowie seta prowadzili aż czteroma punktami. Zawodnicy Jakuba Bednaruka pod koniec partii dogonili rywali, jednak nie udał im się jej wygrać. W drugiej odsłonie gospodarze pokazali się z dobrej strony. Zarówno blok, jak i zagrywka funkcjonowały u nich nienagannie i dzięki temu wygrali partię do 18. Trzeci set, podobnie jak pierwszy, był bardzo wyrównany. Przez cały czas oba zespoły zmieniały się na prowadzeniu. Dopiero dwie dobre zagrywki Michała Kędzierskiego w końcówce pozwoliły gościom odskoczyć na dwa punkty i doprowadzić do zwycięstwa w tej odsłonie. Początek czwartego seta należał do Czarnych Radom. Będzinianie nie potrafili znaleźć sposobu na drużynę gości, która w końcówce punktowała rywali, a jedną z akcji wygrała po przebiciu piłki nogą przez libero Mateusza Masłowskiego. Ostatecznie z trzech punktów cieszyli się podopieczni Roberta Prygla, którzy wygrali całe spotkanie 1:3. MVP spotkania został wybrany Dawid Konarski.

MKS Będzin – Cerrad Enea Czarni Radom 1:3 (23:25, 25:18, 23:25, 17:25)

MKS Będzin: Sobański, Kalembka, Veloso, Schmidt, Faryna, Ademar Santana, Gregorowicz (libero) oraz Makowski, Ratajczak, Bobrowski, Godlewski, Teklak

Cerrad Enea Czarni Radom: Dryja, Ostrowski, Kędzierski, Konarski, Loh, Sander, Masłowski (libero) oraz Gąsior, Josifow

MVP: Dawid Konarski (Cerrad Enea Czarni Radom)