Drużyna BBTSu Bielsko-Biała bez większych problemów pokonała w czterech setach olsztyński Indykpol. Akademicy po porażce w dwóch pierwszych setach podnieśli się i wygrali trzecią odsłonę, jednak w czwartej partii zostali zdominowani przez rywala, przegrywając 1:3 w całym meczu. MVP meczu został Bartłomiej Neroj.

BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 25:18)

BBTS Bielsko-Biała: Krulicki Bartłomiej (9), Neroj Bartłomiej (7), Janeczek Bartosz (13), Wika Marcin (3), Kapelus Serhiy (10), Sacharewicz Mateusz (11) i Koziura Łukasz (L) oraz Kwasowski Kamil (16), Lewis Daniel (L)

Indykpol AZS Olsztyn: Zniszczoł Miłosz (12), Stoilović Filip (7), Bednorz Bartosz (10), Adamajtis Paweł (17), Woicki Paweł, Koelewijn Thomas (3) i Potera Michał (L) oraz Bieńkowski Krzysztof, Waliński Marcin (9), Zajder Maciej (4), Zabłocki Jakub (L), Wójcik Leszek