Młody rozgrywający od przyszłego sezonu będzie występował w KPS Siedlce. Piotr Sieńko na tej pozycji będzie rywalizował z Piotrem Milewskim.

Piotr Sieńko urodził się w 1993 roku w Bydgoszczy i mierzy 196 cm wzrostu. Swoje pierwsze kroki w stronę siatkarskiej kariery stawiał w Chemiku Bydgoszcz. Od sezonu 2010/2012 i przez kolejne 4 lata kierował grą Delecty Bydgoszcz w Młodej Lidze. W roku 2012 zdobył złoty medal tych rozgrywek. Sukces ten przekuł się na dołączenie Piotrka do kadry seniorskiej Delecty prowadzonej przez trenera Mariana Kardasa. Ostatni sezon spędził w II-ligowym AZS UAM Poznań.

Kiedy dowiedziałem się, że klub KPS Siedlce jest zainteresowany moją osobą byłem bardzo szczęśliwy. W zeszłym sezonie reprezentowałem barwy drugoligowego AZS-u UAM Poznań, a co za tym idzie nie spodziewałem się, że ktoś mnie zauważy czy zainteresuje moją osobą. Ciężka praca, uporczywość i staranność umożliwiły mi podjęcie kolejnych rękawic, czyli gry w bardzo dobrym, poukładanym klubie jakim jest KPS Siedlce. Jestem bardzo wdzięczny zarządowi klubu i sztabowi za otrzymaną szansę. Nie obiecuję, że zagram sezon życia i będę bezbłędny, zapewnić mogę jednak walkę o każdą piłkę, ambicję i to, że jak upadnę to wstanę i będę dalej bił się o zwycięstwo. – powiedział zawodnik