Piotr Poskrobko wraca do PlusLigi. Od najbliższego sezonu będzie II trenerem Indykpolu AZS Olsztyn. Umowa została podpisana na dwa lata.

Piotr Poskrobko urodził się w Białymstoku, ale większość swojej siatkarskiej kariery spędził w Olsztynie. W latach 1990-2000 nieprzerwanie reprezentował barwy AZS-u, z którym dwukrotnie zdobył mistrzostwo, wicemistrzostwo i  Puchar Polski. W 2002 roku wrócił do gry w Olsztynie, gdzie występował przez kolejne dwa lata. W tym czasie zdobył srebrny medal mistrzostw Polski.

Poza Olsztynem, Piotr Poskrobko na pozycji przyjmującego grał w Stolarce Wołomin i Gwardii Wrocław. W 2006 roku przeniósł się do Trefla Gdańsk, gdzie występował na pozycji libero.

W 2009 roku Piotr Poskrobko zakończył karierę zawodniczą i objął funkcję statystyka, a następnie asystenta trenera Jerzego Strumiło w Treflu Gdańsk. Po spadku gdańszczan z PlusLigi został drugim trenerem Ślepska Suwałki gdzie tworzył trenerski duet z Adamem Aleksandrowiczem.

W 2011 roku jako drugi trener powrócił do Olsztyna, gdzie początkowo był asystentem trenera Tomaso Totolo, a następnie Radosława Panasa.

Po dwóch latach Piotr Poskrobko postanowił spróbować swoich sił jako pierwszy trener. Wrócił do Suwałk gdzie ze swoim zespołem uzyskał historyczne dla klubu wyniki – najpierw plasując się na wysokim 5. miejscu, a w zakończonym niedawno sezonie 2014/2015 wywalczył brązowy medal! Jak przyznał sam prezes Ślepska Suwałki, to największy sukces w Suwałkach i województwie podlaskim w męskiej siatkówce.