Siatkarze: Marko Ivović, Rafał Buszek i Dawid Konarski oraz trener przygotowania fizycznego, Andrzej Zahorski opuszczają Asseco Resovię Rzeszów.

Przyjmujący Marko Ivović spędził w Asseco Resovii tylko jeden sezon, jednak swoją dobrą grą oraz postawą na boisku i poza nim zdobył serca rzeszowskich kibiców. Wraz z Pasami wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski oraz srebro Ligi Mistrzów.

Atakujący Dawid Konarski grał w Rzeszowie przez dwa sezony, oprócz tegorocznych tytułów wywalczył z drużyną wicemistrzostwo oraz Superpuchar Polski. Oficjalnie już wiadomo, że Konarski przenosi się do ZAKSY.

Z Mistrzem kraju żegna się również  Rafał Buszek, który dołączył do Asseco Resovii w 2010 roku. Z Resovią wygrał brązowy oraz dwa złote medale Mistrzostw Polski a także srebro Ligi Mistrzów.

Trener przygotowania fizycznego, Andrzej Zahorski przygotowywał Asseco Resovię do wszystkich sukcesów od 2011 roku. Świętował  trzy tytuły Mistrza Polski a także Superpuchar i srebrny medal Mistrzostw Polski oraz Ligi Mistrzów.