Tradycyjnie, jak przez ostatnie lata w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera zagrają cztery drużyny. Już dzisiaj ogłoszono oficjalnie, że obok biało-czerwonych jednym z uczestników będzie reprezentacja Francji!

Francuzi przyjęli zaproszenie na XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera i tym samym zobaczymy ich w sierpniu w Krakowie. Trójkolorowi wezmą udział w tym wydarzeniu po raz drugi. Ich „debiut” w memoriale miał miejsce dwa lata temu w Toruniu, gdzie oprócz Les Bleus zagrali również Polacy, Japończycy i Irańczycy.

W ubiegłym roku w krakowskiej Tauron Arenie podczas XIV Memoriału H. J. Wagnera mogliśmy oglądać reprezentacje Polski, Belgii, Serbii i Bułgarii.

Za kilka miesięcy w dniach 11–13 sierpnia w tym samym miejscu odbędzie się 15. edycja Memoriału Wagnera. Kto jeszcze oprócz Polaków i Francuzów zagości w Tauron Arenie Kraków w tym roku?
Już za tydzień poznamy kolejnego uczestnika!

Zachęcamy do śledzenia oficjalnego profilu Memoriału Huberta Jerzego Wagnera na facebooku i twitterze. Zapraszamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu. Nie może Was tam zabraknąć!

źródło: informacja własna