Tak, tak, tak! Czekaliśmy na ten moment długo, nawet o rok dłużej, niż powinniśmy, ale już w piątek startują Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Przez kolejne dwa tygodnie czeka nas całe mnóstwo sportowych emocji, a możemy mieć ich jeszcze więcej. Wszystko dzięki aplikacji NOINN!

No description available.

Wyobraź sobie, że spędzasz świetny wieczór ze znajomymi, przeżywając najważniejsze wydarzenia Igrzysk w Tokio. Żeby jeszcze go uatrakcyjnić, zaczynacie rywalizację – typujecie wyniki. Jesteś oczywiście znawcą sportu, sprzyja Ci też akurat nieco szczęścia i dzięki temu zgarniasz ciekawe nagrody… 

… Tak naprawdę, wcale nie musisz sobie tego wyobrażać. Wystarczy, że po prostu zainstalujesz NOINN na swoim smartfonie!

Przygotowania zakończone – czas na misję Tokio

NOINN to połączenie sportowego charakteru i pełnej funu, funkcjonalnej aplikacji społecznościowej. Jej pierwsza wersja powstała w 2018 roku. Od tego momentu appka przeżywa dynamiczny rozwój, jest polecana przez znane postacie ze świata sportu i umacnia swoją pozycję na rynku. Igrzyska Olimpijskie w Japonii od początku były traktowane przez twórców NOINN jako niezwykle ważny moment dla ich projektu. Nie ograniczają się przy tym tylko do piłki nożnej i naszej ukochanej siatkówki. W aplikacji podczas zbliżającego się sportowego święta możecie również typować spotkania koszykówki (także tej debiutującej na Igrzyskach – 3×3) czy tenisa!

Luźna zabawa i atrakcyjne nagrody

Co poza samym typowaniem, które oczywiście jest głównym tematem NOINN? Sporo frajdy, która stanowi bardzo ważny element całej gry! Za pomocą czatu i specjalnego feedu możesz tam prowadzić interakcje ze znajomymi i rywalizować z nimi w towarzyskim, barowym klimacie. Trash talk, wyprowadzanie przeciwników z równowagi, wyrażanie swoich emocji podczas rozgrywek? Proszę bardzo – wszystkie te chwyty są dozwolone! Oczywiście, wszystko w granicach dobrego smaku.

Nie ograniczamy się oczywiście do rywalizacji ze znajomymi. W szerokiej ofercie aplikacji znajdziecie otwarte, publiczne ligi. Za każdy poprawny typ i dobrze obstawione dokładne wyniki otrzymuje się określoną liczbę punktów, na podstawie których prowadzone są rankingi. Najlepsi typerzy otrzymają wspomniane nagrody, m.in. oficjalną piłkę siatkarskiego turnieju olimpijskiego! Jak sami widzicie – jest o co walczyć!

Uspokajamy – nie musicie się bać, że zapomnicie wytypować danego spotkania na czas. Przed rozgrywkami aplikacja będzie wysyłała wam przypominajki w formie powiadomień. Ich specyficzna, zabawna forma idealnie ukazuje charakter aplikacji.

Dołącz za darmo!

My oczywiście jesteśmy już w grze i możemy Wam zagwarantować jedno – to naprawdę fantastyczna i wciągająca zabawa! To jak, dołączacie? Czekamy na Was w NOINN!

Aplikacja jest w pełni darmowa. Możecie ją pobrać zarówno w App Store, jak i w sklepie Google Play – linki znajdziecie poniżej.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nobodys.inn

AppStore: https://apps.apple.com/pl/app/nobodys-inn/id1451448366?l=pl

Kontakt dla mediów: app@NOINN.pl

Więcej informacji: http://www.NOINN.pl/

FB: https://www.facebook.com/nobodysinnapp

IG: https://www.instagram.com/NOINN_app/