W nowym sezonie funkcję statystyka w Łuczniczce Bydgoszcz pełnił będzie Piotr Świniarski. Zastąpi on na tym stanowisku Grzegorza Krystkiewicza, który po roku współpracy żegna się z bydgoskim klubem.

Piotr Świniarski przenosi się do Łuczniczki Bydgoszcz z Olsztyna, gdzie przez ostatnie dwa sezony był scoutem Indykpolu. Wcześniej przez dwa lata pracował jako statystyk w rozgrywkach Młodej Ligi.

Przyjście do Łuczniczki Bydgoszcz jest dla mnie na pewno wyzwaniem i chęcią sprawdzenia czegoś nowego, w sumie po czterech latach pracy w Indykpolu AZSie Olsztyn w PlusLidze i Młodej Lidze. Pochodzę z Olsztyna, a praca w nowym miejscu, innym klubie, który zasługuje na powrót do lat świetności, będzie dla mnie wyzwaniem. Chciałbym podziękować prezesowi i trenerowi Kubie Bednarukowi za danie mi szansy – powiedział nowy statystyk Łuczniczki, Piotr Świniarski.

Jednocześnie klub z Bydgoszczy informuje, że za przygotowanie fizyczne nadal odpowiadać będzie Tomasz Stasiak, od lat związany z bydgoskim zespołem. Drużynę jako pierwszy trener poprowadzi Jakub Bednaruk.

źródło, fot.: luczniczkabydgoszcz.pl