MŚ 2018, gr. F: Wyniki drugiej rundy [21-23.09.2018]

Bolonia to miejsce, w którym swoje mecze drugiej rundy Mistrzostw Świata rozgrywały zespoły z grupy F. Jaki kształt przybrała tabela po ostatnich niedzielnych rozstrzygnięciach?

Grupa F (Bolonia)

Piątek – 21.09.2018

Brazylia – Australia 3:0 (25:21, 25:22, 25:15)

Składy zespołów:

Brazylia: Wallace De Souza (12),  Luiz Felipe Marques Fonteles (11), Douglas Souza (13), Lucas Saatkamp (6), Bruno Mossa Rezende (6), Isac Santos (4), Thales Hoss (L) oraz  Evandro M. Guerra (1), Eder Carbonera, Lucas Eduardo Loh, William Arjona,  Carlos Eduardo Barreto Silva

Australia: Lincoln Alexander Williams (16), Paul Sanderson (6), Max Staples (4), Beau Graham (3),  Nehemiah Mote (5),  Harrison Peacock (1), Luke Perry (L) oraz  Luke Smith (3), Arshdeep Dosanjh

Belgia – Słowenia 0:3 (26:28, 26:28, 19:25)

Składy zespołów:

Belgia: Sam Deroo (14), Bram Van Den Dries (11), Pieter Verhees (7), Simon Van De Voorde (6), Tomas Rousseaux (4), Matthias Valkiers, Lowie Stuer (L), Igor Oskar Grobelny (3), Henrik Tuerlinckx (2), Kevin Klinkenberg (1),  Pieter Coolman, Stijn S`hulst, Jelle Ribbens (L)

Słowenia: Klemen Cebulj (17), Mitja Gasparini (14), Tine Urnaut (13), Alen Pajenk (6), Jan Kozamernik (6), Gregor Ropret (1), Jani Kovacic (L), Toncek Stern (2), Dejan Vincic, Urban Toman (L)

Sobota – 22.09.2018

Australia – Belgia 0:3 (26:28, 26:28, 20:25)

Składy zespołów:

Australia: Paul Carroll (16), Nehemiah Mote (14), Paul Sanderson (11), Samuel Walker (5), Beau Graham (1), Harrison Peacock, Luke Perry (L) oraz Lincoln Alexander Williams (5), Travis Passier (1), Arshdeep Dosanjh, Luke Smith

Belgia: Sam Deroo (23), Igor Grobelny (18), Pieter Verhees (8), Simon Van De Voorde (2), Hendrik Tuerlinckx (1), Stijn D’hulst, Jelle Ribbens (L) oraz Bram Van Der Dries (8), Pieter Coolman (3), Matthias Valkiers, Tomas Rousseaux, Lowie Stuer (L)

Słowenia – Brazylia  0:3 (22:25, 21:25, 16:25)

Składy drużyn:

Słowenia: Mitja Gasparini (8), Jan Kozamernik (7), Tine Urnaut (8), Clemen Cebulj (5), Alen Pajenk (3), Gregor Ropret (1), Jani Kovacic (L), Toncek Stern (3), Dejan Vincic, Alen Sket (9), Uros Pavlovic, Saso Stalekar

Brazylia: Isac Santos (11), Douglas Souza (15), Wallace De Souza (10), Lucas Saatkamp (7), Bruno Mossa Rezende (3), Luiz Felipe Marques Fonteles (2), Thales Hoss (L), Evandro M. Guerra (1), Eder Carbonera, William Arjona, Mauricio Souza, Lucas Eduardo Loh (1)

Niedziela – 23.09.2018

Słowenia – Australia  2:3 (25:23, 20:25, 25:19, 22:25, 11:15 )

Składy drużyn:

Słowenia: Tine Urnaut (15), Clemen Cebulj (14), Alen Pajenk (10), Jan Kozamernik (7), Dejan Vincic (3), Mitja Gasparini (2), Jani Kovacic (L), Toncek Stern (16), Alen Sket (3), Gregor Ropret,

Australia: Luke Smith (21), Nehemiah Mote (12), Samuel Walker (12), Travis Passier (5), Harrison Peacock (2), Paul Carroll (2), Luke Perry (L), Lincoln Alexander Williams (16), Arsdeep Dosanjh, Thomas Hodges, Trent O`dea (3)

Belgia – Brazylia 2:3 (25:22, 25:23, 19:25, 15:25, 12:15)

Składy zespołów:

Belgia: Bram Van Den Dries (18), Sam Deroo (19), Stijn D’hulst, Igor Oskar Grobelny (17), Pieter Verhees (9), Simon Van De Voorde, Jelle Ribbens (l) oraz Hendrik Tuerlinckx, Lowie Stuer (l), Matthias Valkiers (1), Tomas Rousseaux (1), Pieter Coolman (10)

Brazylia: Eder Carbonera (10), Lucas Eduardo Loh (13), William Arjona (3), Maurício Souza (12), Carlos Eduardo Barreto Silva (4), Evandro M. Guerra (30), Thales Hoss (l) oraz Maique Reis Nascimento (l), Douglas Souza (14), Wallace De Souza, Isac Santos, Bruno Mossa Rezende

Tabela:

 

inf.własna
fot. FIVB

 

Facebook Comments