MŚ 2018, gr. C: Wyniki fazy grupowej [12-18.09]

Za nami pierwsza runda Mistrzostw Świata 2018. Najlepsi w grupie C okazali się Amerykanie notując na swoim koncie komplet zwycięstw.

Grupa C (Bari, Włochy):

(12 września, godz. 14:00)

Kamerun – Tunezja 3:0 (25:20, 28:26, 25:21)

Składy zespołów:

Kamerun: David Patrick Feughouo (21), Nathan Wounembaina (14), Didier Sali Hile (12), Herman Marie Engala (6), Sem Dolegombai (5), Ahmed Awal Mbutngam (2), Alain Fossi Kamto (L) oraz Yvan Arthur Kody Bitjaa (1), Arsene Ivan Ebouma Moto

Tunezja: Hamza Nagga (21), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (9), Elyes Karamosli (3), Khaled Ben Slimene (3), Omar Agrebi (3), Ahmed Kadhi (1), Anouer Taouerghi (L) oraz Nabil Miladi (5), Amen Allah Hmissi (4), Wassim Ben Tara (1), Ali Bongui

 

(12 września, godz. 17:30)

Australia – Rosja 0:3 (21:25, 20:25, 16:25)

Składy zespołów:

Australia:  Paul Carroll (13), Samuel Walker (8), Beau Graham (7), Luke Smith (6), Nehemiah Mote (5), Harrison Peacock, Luke Perry (L) oraz Travis Passier (1), Arshdeep Dosanjh, Paul Sanderson, Max Staples, Lincoln Alexander Williams

Rosja: Maxim Mikhaylov (17), Dmitriy Muserskiy (13), Dmitry Volkov (10), Artem Volvich (9), Yury Berezhko (7), Alexander Butko (3), Alexey Verbov (L) oraz Ilyas Kurkaev

 

(12 września, godz. 20:30)

USA – Serbia 3:2 (15:25, 25:14, 21:25, 25:20, 15:10)

Składy zespołów:

USA: Matthew Anderson (19), Aaron Russell (19), Taylor Sander (16), Maxwell Holt (10), Taylor Averill (6), Micah Christenson (3), Erik Shoji (L) oraz Kawika Shoji

Serbia: Uros Kovacevic (19), Aleksandar Atanasijevic (14), Marko Ivovic (12), Srecko Lisinac (9), Marko Podrascanin (6), Nikola Jovovic (1), Nikola Rosic (L) oraz Petar Krsmanovic (1), Drazen Luburic (1), Milan Katic, Ivan Kostic

 

(13 września, godz. 17.00)

Australia – USA 2:3 (23:25, 20:25, 25:22, 25:23, 10:15)

Składy zespołów:

Australia: Beau Graham (9), Harrison Peacock, Nehemiah Mote (9), Samuel Walker (6), Luke Smith (1), Paul Carrol (6), Luke Perry (L), Max Staples (12), Paul Sanderson (2), Arshdeep Dosanjh (1), Lincoln Alexander Williams (21)

USA: Matthew Anderson (19), Aaron Russell (14), Taylor Sander (16), Micah Christenson (4), Maxwell Holt (6), Taylor Averill (6), Erik Shoji (L), Jeffrey Jendryk II (1), Daniel McDonnell (3), Benjamin Patch

 

(13 września, godz. 20.30)

Kamerun – Serbia 0:3 (28:30, 16:25, 17:25)

Składy zespołów:

Kamerun: Nathan Wounembaina (13), David Patrick Feughouo (6), Herman Marie Engala (4), Sem Dolegombai (4), Didier Sali Hile (3), Ahmed Awal Mbutngam (1), Alain Fossi Kamto (Libero) oraz Yvan Arthur Kody Bitjaa (5), Junior Charles Engohe (2), Bana Hassana, Arsene Ivan Ebouma Moto, Cyrille Pierre Ongolo Mayam

Serbia: Drazen Luburic (19), Nemanja Petric (12), Petar Krsmanovic (8), Srecko Lisinac (7), Marko Ivovic (3), Nikola Jovovic (1), Neven Majstorovic (Libero) oraz Milan Katic (8), Aleksandar Okolic (2), Aleksandar Atanasijevic, Ivan Kostic

 

(14 września, godz. 17.00)

Australia – Kamerun 3:1 (21:25, 25:17, 25:22, 25:20)

Składy zespołów:

Australia: Lincoln Alexander Williams (22), Beau Graham (12), Max Staples (11), Nehemiah Mote (9), Paul Sanderson (2), Harrison Peacock (2), Luke Perry (L), Paul Carroll

Kamerun: David Patrick Feughouo (13), Sem Dolegombai (11), Nathan Wounembaina (9), Didier Sali Hile (8), Herman Marie Engala (2), Ahmed Awal Mbutngam (1), Alain Fossi Kamto (L) oraz Yvan Arthur Kody Bitjaa (8), Junior Charles Engohe (4), Bana Hassana (1), Arsene Ivan Ebouma Moto

 

(14 września, godz. 20.30)

Rosja – Tunezja 3:0 (25:19, 25:6, 25:19)

Składy zespołów:

Rosja: Artem Volvich (7), Dmitry Volkov (7), Alexander Butko (2), Dmitriy Muserskiy (2), Maxim Mikhaylov (11), Egor Kliuka (10), Alexey Verbov (l) oraz Ilyas Kurkaev (7), Victor Poletaev (3), Alexander Sokolov (l), Yury Berezhko (3), Sergey Grankin

Tunezja: Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (1), Nabil Miladi (4), Amen Allah Hmissi (7), Hamza Nagga (9), Khaled Ben Slimene (2), Omar Agrebi (4), Anouer Taouerghi (l) oraz Elyes Karamosli (1), Wassim Ben Tara (1), Marouane M’rabet, Ali Bongui (5)

 

(15 września, godz. 17:00)

Serbia – Tunezja 3:1 (20:25, 25:20, 25:21, 25:20)

Składy zespołów:

Serbia: Aleksandar Okolic (3), Uros Kovacevic (14), Milan Katic (5), Petar Krsmanovic (1), Drazen Luburic (16), Ivan Kostic, Nikola Rosic (l) oraz Srecko Lisinac (9), Marko Podrascanin (8), Nikola Jovovic (1), Marko Ivovic (11)

Tunezja: Ahmed Kadhi (4), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (3), Amen Allah Hmissi (7), Khaled Ben Slimene (4), Ali Bongui (27), Omar Agrebi (7), Anouer Taouerghi (l) oraz Hamza Nagga (3), Nabil Miladi (6), Elyes Karamosli, Wassim Ben Tara (1)

 

(15 września, godz. 20.30)

USA – Rosja 3:1 (25:23, 20:25, 25:23, 25:20)

Składy zespołów:

USA: Matthew Anderson (15), Aaron Russell (15), Taylor Sander (12), Micah Christenson (4), Maxwell Holt (6), Taylor Averill (2), Erik Shoji (L), David Smith (6)

Rosja: Maxim Mikhaylov (12), Dmitriy Muserskiy (13), Egor Kliuka (13), Dmitry Volkov (12), Artem Volvich (9), Alexander Butko (3), Alexey Verbov (L) oraz Ilyas Kurkaev (5), Victor Poletaev (1), Yury Berezhko, Sergey Grankin

 

(16 września, godz. 17)

Kamerun – USA 0:3 (18:25, 20:25, 14:25)

Składy zespołów:

Kamerun: David Patrick Feughouo (10), Didier Sali Hile (4), Junior Charles Engohe (3), Herman Marie Engala (2), Sem Dolegombai (2), Ahmed Awal Mbutngam (1), Alain Fossi Kamto (L) oraz Bana Hassana (2), Yvan Arthur Kody Bitjaa (2), Jean Pierre Ndongo, Cyrille Pierre Ongolo Mayam

USA: Matthew Anderson (9), Taylor Sander (9), Taylor Averill (8), Jeffrey Jendryk Ii (7), Aaron Russell (6), Micah Christenson (1), Erik Shoji (L) oraz Jake Langlois

(16 września, godz. 20:30)

Serbia – Australia 3:1 (25:20, 21:25, 25:17, 25:19)

Składy zespołów:

Serbia: Nemanja Petric (16), Marko Ivovic (11), Nikola Jovovic (1), Aleksandar Atanasijevic (12), Marko Podrascanin (12), Srecko Lisinac (18), Neven Majstorovic (l) oraz Drazen Luburic, Uros Kovacevic (3), Milan Katic (1)

Australia: Beau Graham (10), Paul Sanderson (3), Harrison Peacock, Max Staples (12), Nehemiah Mote (6), Paul Carroll (10), Luke Perry (l) oraz Travis Passier (1), Trent O’dea (1), Samuel Walker (1), Luke Smith, Lincoln Alexander Williams (5)

(17 września, godz. 17:00)

Rosja -Kamerun 3:0 (25:16, 30:28, 25:15)

Składy zespołów:

Rosja:  Dmitry Volkov (10), Maxim Mikhaylov (10), Egor Kliuka (7), Artem Volvich (3),  Dmitriy Muserskiy (3), Alexander Butko, Alexey Verbov (L) oraz Victor Poletaev (13), Yury Berezhko,  Sergey Grankin (2), Ilyas Kurkaev (2), Ilia Vlasov (1), Alexey Rodichev, Alexander Sokolov (L)

Kamerun: Yvan Arthur Kody Bitjaa (11),  Sem Dolegombai (9), David Patrick Feughouo (9), Junior Charles Engohe (6), Bana Hassana (3), Ahmed Awal Mbutngam, Yannick Bikoi-Bi-Nkot (L) oraz  Herman Marie Engala,  Alain Fossi Kamto

(17 września, godz. 20:30)

Australia – Tunezja 3:1 (16:25, 25:17, 25:19, 25:16) 

Składy zespołów:

Australia: Lincoln Alexander Williams (25), Beau Graham (13), Paul Sandrson (8), Nehemiah Mote (8), Harrison Peacock (2), Max Staples (2), Luke Perry (L) oraz Luke Smith (13), Travis Passier (1), Trent O’dea (1), Thomas Hodges (L)

Tunezja: Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (13), Ali Bongui (13), Ahmed Kadhi (7), Nabil Miladi (5), Amen Allah Hmissi (5), Khaled Ben Slimene (3), Anouer Taouerghi (L) oraz Elyes Karamosli (1), Hamza Nagga (1), Marouane M’rabet, Mohamed Ridene (L)

 

(18 września, godz.17.00)

USA – Tunezja 3:0 (25:12, 25:18, 25:13)

Składy zespołów:

USA: Matthew Anderson (6), Aaron Russell (10), Taylor Sander (13), Micah Christenson (6), Maxwell Holt (13), David Smith (7), Erik Shoji (L), Daniel McDonnell (1), Benjamin Patch (5), Jake Langlois (2)

Tunezja: Ali Bongui (7), Nabil Miladi (5), Mohamed Ali Ben Othmen Miladi (4), Amen Allah Hmissi (2), Ahmed Kadhi (2), Khaled Ben Slimene, Anouer Taouerghi (L), Wassim Ben Tara (4), Hamza Nagga, Hakim Zouari

 

(18 września, godz. 20:30)

Serbia – Rosja 3:2 (25:21, 24:26, 25:17, 22:25, 15:12)

Składy zespołów:

Serbia: Aleksandar Atanasijevic (23), Uros Kovacevic (21), Marko Ivovic (16), Srecko Lisinac (11), Marko Podrascanin (5), Nikola Jovovic, Nikola Rosic (L) oraz Drazen Luburic (3), Milan Katic (2), Petar Krsmanovic, Ivan Kostic

Rosja: Egor Kliuka (19), Maxim Mikhaylov (17), Dmitriy Muserskiy (14), Dmitry Volkov (13), Ilyas Kurkaev (10), Sergey Grankin, Alexey Verbov (L) oraz Victor Poletaev (3), Yury Berezhko (1), Alexander Butko (1)

 

Tabela grupy C:

 

oprac.własne
fot. FIVB

Facebook Comments