MŚ 2018, gr. B: Wyniki fazy grupowej [12-18.09]

Rywalizacja w grupie B wyglądała bardzo ciekawie. Jaki kształt ostatecznie przyjęła tabela? Które z drużyn mogą cieszyć się z awansu do drugiej rundy?

Grupa B (Ruse, Bułgaria):

(12 września, godz. 13:00)

Francja – Chiny 3:0 (25:20, 25:21, 25:17)

Składy zespołów:

Francja: Benjamin Toniutti (2), Kevin Tillie (10), Earvin Ngapeth (7), Kevin Le Roux (1), Nicolas Le Goff (6), Stephen Boyer (23), Jenia Grebennikov (L) oraz Barthelemy Chinenyeze (5), Julien Lyneel (4) i Antoine Brizard

Chiny: Chuan Jiang (10), Tianyi Mao, Daoshuai Ji (6), Longhai Chen (9), Libin Liu (8), Shuhan Rao, Jiahua Tong (L) oraz Haixiiang Du, Yaochen Yu i Chuanhang Tang (3)

 

(12 września, godz. 16:00)

Holandia – Kanada 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)

Składy zespołów:

Holandia: Daan Van Haarlem (2), Thijs Ter Horst (9), Jasper Diefenbach (7), Gijs Jorna (2), Nimir Abdel-Aziz (13), Michael Parkinson, Dirk Spardians (L) oraz Wessel Keemink, Jeroen Rauwerdnik, Tim Smit, Thomas Koelewijn (3), Wouter Ter Maat i Maartem Van Garderen (4)

Kanada: John Gordon Perrin (7), Nicholas Hoag (12), Jay Blankenau (5), Sharone Vernon-Evans (11), Daniel Jansen Vandoorn (8), Graham Vigrass (8), Steven Marshall (L) oraz Stephen Maar (6), Lucas Van Berkel (1), TJ Sanders (1) i Ryan Scatler (1)

 

(12 września, godz. 19:30)

Brazylia – Egipt 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)

Składy zespołów:

Brazylia: Bruno Rezende (2), Isac Santos (7), Wallace de Souza (12), Douglas Souza (12), Carlos Eduardo Baretto Silva (9), Lucas Saatkamp (5), Thales Hoss (L) oraz William Arjona, Mauricio Souza, Lucas Loh (1) i Evandro M. Guerra

Egipt: Abdallah Abdalsalam Bekhit, Abd Elhalim Mohamed Abou (9), Ahmed Abdelhay (13), Mohamed Masoud (8), Ahmed Shafik (6), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (2), Ahmed Abdelaal (L) oraz Omar Hassan (8), Ahmed Mohamed i Sherif Aly (L)

 

(13 września, godz. 16:00)

Egipt – Kanada 0:3 (25:27, 28:30, 19:25)

Składy zespołów:

Egipt: Abdallah Abdalsalam Abdallah Bekhit, Abd Elhalim Mohamed Abou (6), Ahmed Abdelhay (3), Mohamed Masoud (7), Omar Hassan (6), Ahmed Shafik (17), Ahmed Abdelaal (L) oraz Hisham Ewais (10), Ahmed Mohamed  i Hossam Abdalla (2)

Kanada: John Gordon Perrin (18), Nicholas Hoag (24), Jay Blankenau (3), Sharone Vernon-Evans (4), Daniel Jansen Vandoorn (1), Graham Vigrass (7), Steven Marshall (L) oraz Jason DeRocco, Lucas van Berkel (2) i Ryan Scatler (5)

 

(13 września, godz. 19:30)

Brazylia – Francja 3:2 (25:20, 25:20, 21:25, 23:25, 15:12)

Składy zespołów:

Brazylia: Bruno Rezende (2), Isac Santos (5), Wallace de Souza (20), Felipe Fonteles (15), Douglas Souza (14), Lucas Saatkamp (12), Thales Hoss (L) oraz Eder Carbonera, Evandro M. Guerra (3) i William Arjona

Francja: Benjamin Toniutti, Kevin Tillie (3), Earvin Ngapeth (22), Stephen Boyer (11), Nicolas Le Goff (8), Barthelemy Chinenyeze (6), Jenia Grebennikov (L) oraz Thibault Rossard (6), Antoine Brizard (8), Julien Lyneel i Jean Patry (5)

 

(14 września, godz. 16:00)

Chiny –  Holandia 1:3  (21:25, 13:25, 25:23, 13:25)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (20), Tianyi Mao (2), Daoshuai Ji (6), Longhai Chem (7), Libin Liu (6), Shuhan Rao (3), Jiahua Tong (L) oraz Haixiang Du (1), Binglong Zhang (1), Yaochen Yu, Chuanhang Tang i Ruatong Miao (4)

Holandia: Daan van Harlem (3), Thijs Ter Horst (19), Jasper Diefenbach (15), Gijs Jorna (8), Nimir Abdel-Aziz (22), Thomas Koelewijn (9), Dirk Spardians (L) oraz Wessel Keemink, Jeroen Rauwerdink, Martem Van Garderen (1) i Tim Smit (1)

 

(14 września, godz. 19:30)

Francja – Egipt 3:0 (25:22, 25:23, 25:16)

Składy zespołów:

Francja: Benjamin Toniutti (1), Kevin Tillie (3), Stephen Boyer (4), Nicolas Le Goff (8), Thibault Rossard (13), Barthelemy Chinenyeze (10), Jenia Grebennikov (L) oraz Jean Patry (12), Antoine Brizard, Julien Lyneel (7) i Daryl Bultor (2)

Egipt: Abdallah Abdalsalam Bekhit, Ahmed Abdelhay (14), Abdelrahman Seoudy (9), Mohamed Masoud, Ahmed Shafik (8), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (6), Aly Sherif (L) oraz Abd Abou (3), Hisam Ewais (1) i Ahmed Abdelaal (L)

 

(15 września, godz. 16:00)

Kanada – Chiny 3:1 (25:22, 25:19, 21:25, 25:23)

Składy zespołów:

Kanada: John Gordon Perrin (26), Nicholas Hoag (11), Jay Blankenau (3), Sharone Vernon-Evans (14), Daniel Jansen Vandoorn (5), Graham Vigrass (11), Steven Marshall (L) oraz TJ Sanders, Jason Derocco, Arthur Szwarc (1), Stephen Maar (3) i Blair Bann (L)

Chiny: Chuan Jiang (19), Tianyi Mao (4), Daoshuai Ji (9), Longhai Chen (9), Shuhan Rao (9), Libin Liu (15), Jiahua Tong (L) oraz Haixang Du i Binglong Zhang

 

(15 września, godz. 19:30)

Holandia – Brazylia 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 25:21)

Składy zespołów:

Holandia: Daan Van Harlem (1), Marteen Van Garderen (11), Thijs Ter Horst (15), Tim Smit (8), Wouter Ter Maat (16), Michael Parkinson (13), Dirk Spardians (L) oraz Wessel Keemink, Jeroen Rauwerdink (3)  i Nimir Abdel-Aziz (2)

Brazylia: Bruno Rezende (1), Isac Santos (3), Wallace De Souza (10), Douglas Souza (13), Carlos Eduardo Baretto Silva (2), Lucas Saatkamp (13), Thales Hoss (L) oraz Eder Carbonera, Lipe Fonteles (2), William Arjona, Lucas Loh (5), Maurício Souza (6) i Evandro M. Guerra (6)

(16 września, godz. 16:00)

Chiny – Egipt 1:3 (26:28, 24:26, 25:17, 21:25)

Składy zespołów:

Chiny: Chuan Jiang (28), Tianyi Mao (1), Daoshuai Ji (5), Longhai Chen (9), Libin Liu (19), Shuhan Rao (2), Jiahua Tong (L) oraz Binglong Zhang, Yaochen Yu i Ruantong Miao (4)

Egipt: Abdallah Bekhit, Abd Abou (12), Ahmed Abdelhay (23), Mohamed Masoud (7), Ahmesd Shafik (14), Mostafa Mohamed Ibrahim Abdelrahman (2), Ahmed Abdelaal (L) oraz Ahmed Mohamed, Hossam Abdalla (7), Omar Hassan (1), Abdelrahman Seoudy (2), Hisham Ewais (6) i Sherif Aly (L)

(16 września, godz. 19:30)

Holandia – Francja 3:2 (23:25, 19:25, 25:21, 25:23, 15:13)

Składy zespołów:

Holandia: Daan van Harlem, Thijs Ter Horst, Jasper Diefenbach, Gijs Jorna, Nimir Abdel-Aziz, Thomas Koelewijn, Dirk Spardians (L) oraz Wessek Keemink, Marteen van Garderen, Jeroen Rauwerdink, Tim Smit i Wouter Ter Maat

Francja: Benjamin Toniutti, Earvin Ngapeth, Stephen Boyer, Nicolas Le Goff, Thibault Rossard, Barthelemy Chinenyeze, Jenia Grebennikov (L) oraz Kevin Tillie, Jean Patry, Antoine Brizard, Daryl Bultor i Julien Lyneel

(17 września, godz. 16:00)

Egipt – Holandia 1:3 (18:25, 21:25, 25:23, 16:25)

Składy zespołów:

Egipt: Abd Abou, Ahmed Abdelhay, Mohamed Masoud, Hossam Abdalla, Ahmed Shafik, Mostafa Abdelrahman, Ahmed Abdelaal (L) oraz Omar Hassan, Abdelrahman Saoudy, Hisham Ewais i Sherif Aly (L)

Holandia: Wessel Keemink, Maarten van Garderen, Jeroen Rauwerdink, Tim Smit, Wouter Ter Maat, Michael Parkinson, Just Dronkers (L) oraz Thijs Ter Horst, Gijs Jorna i Dirk Spardians (L)

(17 września, godz. 19:30)

Brazylia – Kanada 3:1 (25:22, 19:25, 25:23, 25:18)

Składy zespołów:

Brazylia: Bruno Rezende, Wallace de Souza, Lipe Fonteles, Douglas Souza, Mauricio Souza, Lucas Saatkamp, Thales Hoss (L) oraz Evandro M. Guerra, William Arjona i Eder Carbonera

Kanada: John Gordon Perrin, Jay Blankenau, Nicholas Hoag, Sharone Vernon-Evans, Daniel Jansen Vandoorn, Graham Vigrass, Steven Marshall (L) oraz Ryan Scatler, Stephen Maar i Jason Derocco

(18 września, godz. 17:00)

Chiny – Brazylia 0:3 (21:25, 22:25, 17:25)

Składy zespołów: 

Chiny: Chuan Jiang, Tianyi Mao, Haixiang Du, Longhai Chen, Libin Liu, Shunhan Rao, Jiahua Tong (L) oraz Yaochen Yu, Chuanhang Tang i Xiaoteng Ma (L)

Brazylia: Bruno Rezende, Wallace de Souza, Lipe Fonteles, Mauricio Souza, Douglas Souza, Lucas Saatkamp, Thales Hoss (L) oraz William Arjona, Evandro M. Guerra i Lucas Loh

(18 września, godz. 19:30)

Kanada – Francja 1:3 (25:22, 21:25, 25:22, 17:25)

Składy zespołów:

Kanada: John Gordon Perrin, Nicholas Hoag, Jay Blankenau, Graham Vigrass, Daniel Jansen Vandoorn, Sharone Vernon-Evans, Steven Marshall (L) i Lucas van Berkel

Francja: Benjamin Toniutti, Earvin Ngapeth, Stephen Boyer, Nicolas Le Goff, Thibault Rossard, Barthelemy Chinenyeze, Jenia Grebennikov (L) oraz Jean Patry, Julien Lyneel, Antoine Brizard i Kevin Tillie

Tabela grupy B:

 

oprac.własne

Facebook Comments