MŚ 2018, gr. A: Wyniki fazy grupowej [09-18.09]

Wtorek był ostatnim dniem rozgrywek fazy grupowej. Jak wygląda tabela grupy A po pięciu spotkaniach? Które z drużyn awansowały do drugiej rundy?

Grupa A (Florencja, Włochy):

(Rzym, 9 września, godz. 19:30)

Włochy – Japonia 3:0 (25:20, 25:21, 25:23)

Składy zespołów:

Włochy: Ivan Zaytsev (13), Osmany Juantorena (11), Filippo Lanza (11), Daniele Mazzone (9), Simone Anzani (8), Simone Giannelli (2), Massimo Colaci (L) oraz Gabriele Nelli

Japonia: Issei Otake (11), Masahiro Yanagida (9), Yuki Ishikawa (9), Akihiro Yamauchi (7), Masahiro Sekita (2), Haku Ri (1), Satoshi Tsuiki (L) oraz Tatsuya Fukuzawa, Yamato Fushimi, Hiroaki Asano, Taishi Onodera, Taichiro Koga (L)

 

(Florencja, 12 września, godz. 17:00)

Dominikana – Słowenia 1:3 (25:22, 13:25, 13:25, 17:25

Składy zespołów:

Dominikana Henry Antonio Lopez Capellan (12), Elvis Dalsires Contrera De Los Santos (10), Jose Miguel Caceres Gomez (7), Felix Miguel Romero Perez (6), Francisco Alberto Abreu Lopez (1), Richi Paulino Paulino (1), Enger Miguel Mieses Feliz (L) oraz Hector Alexis Cruz Cepin (3), Jonathan Mercedes Cruz (2), Henry Omar Tapia Santana (1), Adalberto Gonzalez Perez

Słowenia: Tine Urnaut (18), Mitja Gasparini (17), Klemen Cebulj (12), Alen Pajenk (10), Jan Kozamernik (10), Dejan Vincic (7), Jani Kovacic (L)

 

(Florencja, 12 września, godz. 20:30)

Belgia – Argentyna 3:1 (25:19, 25:19, 22:25, 25:19)

Składy zespołów:

Belgia: Bram Van Den Dries (17), Sam Deroo (21), Stijn D’hulst, Pieter Verhees (4), Simon Van De Voorde (12), Tomas Rousseaux (12), Lowie Stuer (l) oraz Jelle Ribbens (l), Francois Lecat, Matthias Valkiers, Hendrik Tuerlinckx (2)

Argentyna: Cristian Poglajen (2), Facundo Conte (11), Agustín Loser (9), José Luis Gonzalez (9), Sebastian Solé (9), Luciano De Cecco (1), Alexis González (l) oraz Ignacio Fernandez, Martin Ramos, Bruno Lima (8), Maximiliano Cavanna (2), Lisandro Zanotti (10), Tomas Lopez (1)

 

(Florencja, 13 września, godz. 17:00)

Dominikana – Japonia 0:3 (20:25, 16:25, 16:25)

Składy zespołów:

Dominikana: Henry Antonio Lopez Capellan (14), Elvis Dalsires Contrera De Los Santos (4), Jose Miguel Caceres Gomez (4), Richi Paulino Paulino (4), Felix Miguel Romero Perez (3), Francisco Alberto Abreu Lopez (1), Enger Miguel Mieses Feliz (L) oraz Braymer Norbery Tolentino Lorenzo (L), Henry Omar Tapia Santana (5), Hector Alexis Cruz Cepin (4), Bayron Valdez Peña, Adalberto Gonzalez Perez

Japonia: Yuki Ishikawa (18), Masahiro Yanagida (12), Issei Otake (7), Akihiro Yamauchi (6), Taishi Onodera (4), Masahiro Sekita (3), Satoshi Tsuiki (L) oraz Taichiro Koga (L), Tatsuya Fukuzawa (8), Yuji Nishida (3), Naonobu Fujii, Hiroaki Asano

 

(Florencja, 13 września, godz. 21.15)

Włochy – Belgia 3:0 (25:20, 25:17, 25:16)

Składy zespołów:

Włochy: Osmany Juantorena (9), Simone Giannelli (5), Daniele Mazzone (8), Ivan Zaytsev (20), Filippo Lanza (10), Simone Anzani (7), Massimo Colaci (l) oraz Gabriele Nelli

Belgia: Bram Van Den Dries (7), Sam Deroo (7), Stijn D’hulst, Pieter Verhees (5), Simon Van De Voorde (4), Tomas Rousseaux (5), Lowie Stuer (l) oraz Jelle Ribbens (l), Francois Lecat, Kevin Klinkenberg (2), Matthias Valkiers (1), Hendrik Tuerlinckx (5), Igor Oskar Grobelny (2), Pieter Coolman (1)

 

(Florencja, 14 września, godz. 17)

Japonia – Słowenia 1:3 (20:25, 25:22, 20:25, 13:25)

Składy zespołów:

Japonia: Yuki Ishikawa (15), Tatsuya Fukuzawa (10), Masahiro Yanagida (7), Akihiro Yamauchi (5), Taishi Onodera (4), Naonobu Fujii, Satoshi Tsuiki (L) oraz Taichiro Koga (L), Yuji Nishida (6), Issei Otake (1), Yamato Fushimi (1), Masahiro Sekita

Słowenia: Tine Urnaut (19), Mitja Gasparini (12), Jan Kozamernik (11), Alen Pajenk (10), Klemen Cebulj (9), Dejan Vincic (5), Jani Kovacic (L) oraz Alen Šket (3), Toncek Stern, Gregor Ropret

 

(Florencja, 14 września, godz. 20:30)

Argentyna – Dominikana 3:0 (26:24, 25:15, 25:15)

Składy zespołów:

Argentyna: Cristian Poglajen (12), Sebastian Solé (11), Facundo Conte (8), José Luis Gonzalez (3), Agustín Loser (2), Maximiliano Cavanna (1), Alexis González (L) oraz Ignacio Fernandez (L), Bruno Lima (8), Pablo Crer (8), Tomas Lopez (8), Martin Ramos (1), Luciano De Cecco

Dominikana: Henry Omar Tapia Santana (11), Henry Antonio Lopez Capellan (11), Felix Miguel Romero Perez (5), Bayron Valdez Peña (3), Richi Paulino Paulino (1), Francisco Alberto Abreu Lopez, Enger Miguel Mieses Feliz (L) oraz Hector Alexis Cruz Cepin (4), Adalberto Gonzalez Perez

 

(Florencja, 15 września, godz. 17:00)

Belgia – Słowenia 2:3 (25:22, 25:21, 19:25, 23:25, 13:15)

Belgia: Bram Van Den Dries (18), Simon Van De Voorde (16), Sam Deroo (17), Tomas Rousseaux (10), Pieter Verhees (7),  Stijn D’hulst (1), Lowie Stuer (L) oraz Hendrik Tuerlinckx (2), Kevin Klinkenberg (1),  Francois Lecat, Jelle Ribbens,  Matthias Valkiers

Słowenia:  Tine Urnaut (18),  Mitja Gasparini (13), Jan Kozamernik (10),  Alen Pajenk (7),  Klemen Cebulj (5), Dejan Vincic (1), Jani Kovacic (L) oraz  Alen Šket (21), Toncek Stern (2),  Gregor Ropret (2), Saso Stalekar

(Florencja, 15 września, godz. 21:15)

Włochy – Argentyna 3:1 (22:25, 25:15, 25:23, 28:26)

Składy zespołów:

Włochy: Osmany Juantorena (23), Ivan Zaytsev (20), Daniele Mazzone (10), Filippo Lanza (10), Simone Anzani (6), Simone Giannelli (3), Massimo Colaci (L) oraz Michele Baranowicz (1), Davide Candellaro, Gabriele Nelli

Argentyna: Cristian Poglajen (18), Bruno Lima (11), Facundo Conte (8), Sebastian Sole (7), Agustin Loser (4), Maximiliano Cavanna (1), Alexis Gonzalez (L) oraz Jose Luis Gonzalez (6), Lisandro Zanotti (3), Pablo Crer (1), Tomas Lopez (1), Martin Ramos (1), Luciano De Cecco, Ignacio Fernandez (L)

 

(Florencja, 16 września, godz. 17)

Japonia: Belgia 1:3 (25:14, 23:25, 14:25, 19:25)

Składy zespołów:

Japonia: Yuji Nishida (20), Yuki Ishikawa (12), Akihiro Yamauchi (9), Tatsuya Fukuzawa (8), Yamato Fushimi (8), Naonobu Fujii (3), Satoshi Tsuiki (L) oraz Taichiro Koga (L), Issei Otake (1), Masahiro Yanagida (1), Masahiro Sekita, Hiroaki Asano, Taishi Onodera

Belgia: Tomas Rousseaux (15), Simon Van De Voorde (11), Sam Deroo (10), Matthias Valkiers (5), Hendrik Tuerlinckx (3), Pieter Coolman (1), Lowie Stuer (L) oraz Bram Van Den Dries (18), Pieter Verhees (4), Stijn D’hulst, Kevin Klinkenberg, Jelle Ribbens (L)

 

(Florencja, 16 września, godz. 21:15)

Dominikana – Włochy 0:3 (12:25, 18:25, 15:25)

Składy zespołów:

Dominikana: Henry Antonio Lopez Capellan (12), Francisco Alberto Abreu Lopez (1), Richi Paulino Paulino (1), Elvis Dalsires Contrera De Los Santos, Jose Miguel Caceres Gomez, Felix Miguel Romero Perez, Enger Miguel Mieses Feliz (l) oraz Henry Omar Tapia Santana (8), Bayron Valdez Peña (4), Hector Alexis Cruz Cepin (2), Adalberto Gonzalez Perez, Jairo Junior Perez Bello

Włochy: Osmany Juantorena (17), Ivan Zaytsev (12), Daniele Mazzone (8), Simone Anzani (7), Filippo Lanza (6), Simone Giannelli (3), Massimo Colaci (l) oraz Gabriele Maruotti (3), Luigi Randazzo (1), Gabriele Nelli

 

(Florencja, 17 września, godz. 17:00)

Belgia – Dominikana 3:0 (25:18, 25:13, 25:17)

Składy zespołów:

Belgia: Hendrik Tuerlinckx (14), Sam Deroo (1), Igor Oskar Grobelny (13), Pieter Verhees (3), Simon Van De Voorde (8), Matthias Valkiers (3), Lowie Stuer (l) oraz Francois Lecat (8), Pieter Coolman (4)

Dominikana: Bayron Valdez Peña (1), Henry Antonio Lopez Capellan (2), Francisco Alberto Abreu Lopez (1), Jose Miguel Caceres Gomez (6), Felix Miguel Romero Perez (1), Richi Paulino Paulino (5), Enger Miguel Mieses Feliz (l) oraz Henry Omar Tapia Santana (8), Jonathan Mercedes Cruz (2), Adalberto Gonzalez Perez, Jairo Junior Perez Bello (2), Hector Alexis Cruz Cepin (6)

 

(Florencja, 17 września, godz. 17:00)

Argentyna – Słowenia 3:2 (25:18, 22:25, 27:29, 25:17, 15:13)

Składy zespołów:

Argentyna: Bruno Lima (18), Cristian Poglajen (15), Sebastian Solé (12), Facundo Conte (11), Agustín Loser (3), Maximiliano Cavanna (2), Alexis González (L) oraz Lisandro Zanotti (12), Pablo Crer (9), Luciano De Cecco (1), José Luis Gonzalez, Martin Ramos

Słowenia: Mitja Gasparini (19), Tine Urnaut (16), Jan Kozamernik (10), Alen Pajenk (8), Alen Šket (5), Gregor Ropret, Jani Kovacic (L) oraz Klemen Cebulj (16), Dejan Vincic (1), Uroš Pavlovic, Jan Klobucar

(Florencja, 18 września, godz. 17:00)

Japonia – Argentyna 3:2 (26:24, 20:25, 30:32, 25:20, 15:13)

Japonia: Yuji Nishida (30), Tatsuya Fukuzawa (16), Masahiro Yanagida (21),  Yamato Fushimi (7),  Akihiro Yamauchi (11), Naonobu Fujii (1), Satoshi Tsuiki (L) oraz  Yuki Ishikawa (7),  Issei Otake, Taichiro Koga (L), Masahiro Sekita, Hiroaki Asano

Argentyna: Facundo Conte (33),  Agustín Loser (5), Cristian Poglajen (9), Bruno Lima (4),  Sebastian Solé (14),  Maximiliano Cavanna (4), Bruno Lima (7), Alexis González (L) oraz José Luis Gonzalez (11), Pablo Crer (5), Lisandro Zanotti (3), Martin Ramos (2),  Luciano De Cecco, Ignacio Fernandez (L)

(Florencja, 19 września, godz. 17:00)

Japonia – Argentyna 3:2 (26:24, 20:25, 30:32, 25:20, 15:13)

Japonia: Yuji Nishida (30), Tatsuya Fukuzawa (16), Masahiro Yanagida (21),  Yamato Fushimi (7),  Akihiro Yamauchi (11), Naonobu Fujii (1), Satoshi Tsuiki (L) oraz  Yuki Ishikawa (7),  Issei Otake, Taichiro Koga (L), Masahiro Sekita, Hiroaki Asano

Argentyna: Facundo Conte (33),  Agustín Loser (5), Cristian Poglajen (9), Bruno Lima (4),  Sebastian Solé (14),  Maximiliano Cavanna (4), Bruno Lima (7), Alexis González (L) oraz José Luis Gonzalez (11), Pablo Crer (5), Lisandro Zanotti (3), Martin Ramos (2),  Luciano De Cecco, Ignacio Fernandez (L)

(Florencja, 19 września, godz. 17:00)

Włochy – Słowenia 3:1 (23:25, 25:19, 25:13, 25:18)

Składy zespołów:

Włochy: Ivan Zaytsev (18), Osmany Juantorena (13), Daniele Mazzone (11), Simone Anzani (11), Filippo Lanza (3), Simone Giannelli (2), Massimo Colaci (L) oraz Gabriele Maruotti (6), Davide Candellaro, Gabriele Nelli

Słowenia: Mitja Gasparini (14), Tine Urnaut (11), Klemen Cebulj (10), Alen Pajenk (6), Jan Kozamernik (5), Gregor Ropret (1), Jani Kovacic (L) oraz Alen Sket (3), Saso Stalekar

Tabela grupy A:

 

oprac.własne
fot. FIVB

Facebook Comments