Mistrzostwa strefy NORCECA: Wyniki pierwszego dnia turnieju

Pierwszy dzień mistrzostw strefy NORCECA za nami. Pierwsze zwycięstwa odniosły drużyny z USA, Kostaryki, Meksyku i Trynidadu i Tobago. Poniżej przedstawiamy dokładne wyniki poszczególnych spotkań.

Wyniki pierwszego dnia mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn:

Grupa A

USA – Gwatemala 3:0 (25:12, 25:14, 25:10)

Składy zespołów:

USA: Matthew Anderson (16), Aaron Russell (14), Taylor Sander (10), Micah Christenson, Daniel McDonnell (4), David Smith (8), Erik Shoji (L) oraz Mitchell Stahl (1), Kawika Shoji

Gwatemala: Wagner Chacon Pelaez (1), Erik Flores Diaz (5),  Andy Leonardo Blanco (5), Brandno Chinchilla Franco, Leonel Aragon Lopez (5), Gerardo Paz Gonzalez (1),  oraz Carlos Lopez Santiago (1), Edras Pineda Fuentes, Adan Ruano Poron, Erick Colindres Ipina, Luis Santa Cruz Molina (L)

Grupa B

Trynidad i Tobago – Saint Lucia 3:0 (25:15, 25:16, 25:17)

Składy zespołów:

Trynidad i Tobago: Kevin Nimrod (6), Marlon Phillip (6), Kameron Donald (3), Ryan Stewart (10), Marc Honore (6), Legall Brandon (7), Newton Grant (L) oraz  Akim Bushe, Adriel Roberts, Daniel Williams (2), Mikheil Hoyte (5), Enrique Harry, Joshua Mohammed (L)

Saint Lucia: Joseph Clercent (14), Darnel Eudoxie (7), Sheldon Descartes (2), Anfernee Ferdinand (1), Servin Mongroo, Levi Leonce, Mattheus Leonce (L) oraz Scott Louis, Ocen Cesar (1), Gillan Octave, Keson Edmund (2)

Grupa C

Kostaryka – Martynika 3:1 (25:19, 25:16, 23:25, 25:21)

Składy zespołów:

Kostaryka: Jason Brown (12), Julio Alvarez (10),  Alberto Blanco (23), Esteban Araya (10), Andres Araya (5), Luis A. Lopez (5), Luis Chavez Rodriguez (L) oraz Emanuel Arroyo Valle (2) Luis Guitierrez, Christopher Arias Obregon, Luis Chan Gamboa

Martynika: Gregory Alpha (9), Loris Christine (1), David Lefaivre (1), Rodrigue Larcher (16), Jahel Brigitte (1), Nicolas Desert (8), Aymeric Christine (L) oraz Joann Breleur (12), Mickael Tramis, Bruno Eniona (5)

Meksyk –  Saint Vincent i Grenadyny 3:0 (25:7, 25:16, 25:10)

Składy zespołów:

Meksyk: Daniel Vargas (5), Gonzalo Ruiz de la Cruz (10), Gabriel Cruz Mendoza (2), Pedro Rangel (4), Jorge Barajas (14), Jose Martinez (4), Alan Martinez (L) oraz Pedro Ceballos, Ridl Garay Nava, Jorge Quinones Jazo (2), Jonathan Martinez Garcia (5), Nestor Orellana, Juan Duarte (2), Jesus Rangel (L)

Saint Vincent i Grenadyny: Kemaul Lee (5), Jahmal Small (1), Marcus Thomas (2), Asmond Franklyn (2), Ronaldo Franklyn (5), Cluevvan Cumberbatch (1), Jad Martin (L)

źródło, fot.: norceca.net

Facebook Comments