Mistrzostwa strefy NORCECA: Wyniki czwartego dnia turnieju

Czwarty dzień turnieju o mistrzostwo strefy NORCECA za nami. Do grona półfinalistów dołączyła Dominikana i USA. Obie drużyny pokonały swoich ćwierćfinałowych przeciwników w trzech setach. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów czwartego dnia rozgrywek.

Wyniki czwartego dnia mistrzostw Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów w Piłce Siatkowej Mężczyzn:

Mecze o miejsca 7-10

Martynika – Saint Vincent i Grenadyny  3:0 (25:16, 25:18, 25:16)

Składy zespołów:

Martynika: Loris Christine (3), Joann Breleur (17), David Lefaivre (9), Rodrigue Larcher (11), Jahel Brigitte (6), Nicolas Desert (2), Aymeric Christine (L) oraz Mickael Tramis, Bruno Eniona (4), Tommy Eniona (L)

Saint Vincent i Grenadyny: Kemaul Lee (4), Jahmal Small (4), Marcus Thomas, Asmond Franklyn (14), Ronaldo Franklyn (9), Cluevvan Cumberbatch (1), Jad Martin (L) oraz Delshun Welcome, Deandre Quashie

Gwatemala – Saint Lucia 3:0 (25:17, 25:15, 25:16)

Składy zespołów:

Gwatemala: Wagner Chacon Pelaez (11), Erik Flores Diaz (9), Andy Leonardo Blanco (18), Brandno Chinchilla Franco (6), Leonel Aragon Lopez (6), Gerardo Gonzalez Paz (1), Tirso Pineda Lopez (L) oraz Edras Pineda Fuentes

Saint Lucia: Joseph Clercent (12), Gillian Octave (3), Darnel Eudoxie (4), Ferdinand Anfernee (6), Servin Mongroo (1), Levi Leonce (2), Mattheus Leonce (L) oraz Coen Cesar, Sheldon Descartes

Ćwierćfinały

Trynidad i Tobago – Dominikana 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)

Składy zespołów:

Trynidad i Tobago: Marlon Phillip (6), Kameron Donald, Mikheil Hoyte (4), Ryan Stewart (5), Marc Honore (9), Brandon Legall (7), Newton Grant (L) oraz Akim Bushe, Daniel Williams (8)

Dominikana: Wilfrido Hernandez Encarnacion (12), Pedro Garcia Toribio (18), Mario Frias Tavarez (2), Henry Lopez Capellan (7), Francisco Abreu Lopez (3), Jose Caceres Gomez (12), Enger Mieses Feliz (L) oraz Henry Tapia Santana

USA – Kostaryka 3:0 (25:11, 25:7, 25:8)

Składy zespołów:

USA: Aaron Russell (12), Mitchell Stahl (8), Kawika Shoji (7), Thomas Jaeschke (10), Daniel McDonell (9), Benjamin Patch (11), Dustin Watten (L) oraz Carson Clark (1)

Kostaryka: Jason Brown (1), Julio Alvarez, Alberto Blanco (6), Esteban Araya, Andres Araya, Luis A. Lopez, Luis Chaves Rodriguez (L) oraz Emanuel Arroyo Valle, Fabian A. Estrada Duran, Luis Gutierrez, Christopher Arias Obregon, Luis Chan Gamboa

Na piąty dzień turnieju zaplanowano następujące spotkania:

Mecz o 9. miejsce: Saint Vincent i Grenadyny – Saint Lucia

Mecz o miejsca 5-8 (1): Martynika – Trynidad i Tobago

Mecz o miejsca 5-8 (2): Gwatemala – Kostaryka

Półfinał (1): Meksyk – Dominikana

Półfinał (2):  Kanada – USA

Terminarz spotkań możecie sprawdzić TUTAJ.

źródło, fot.: norceca.net

Facebook Comments