Reprezentacja Polski od zwycięstwa nad Serbami rozpoczęła turniej kwalifikacyjny w Berlinie. Co ciekawego o meczu powiedzieli zawodnicy obu zespołów? Zobaczcie sami!

Marko Ivovic, reprezentacja Serbii:

Można powiedzieć, że w pewnym momencie przestaliśmy grać. To stało się, kiedy sędzia dał punkt Polakom. Staliśmy się nerwowi i straciliśmy koncentrację. Teraz już nie jest ważne, co wydarzyło się dzisiaj. Chcemy wygrać kolejne mecze, chociaż wiemy, że to wcale nie będzie łatwe, bo wszystkie drużyny mają ten sam cel, pozostać w rywalizacji i wywalczyć kwalifikację olimpijską. Musimy się teraz zresetować i zapomnieć o tym co było złe, a skupić się tylko i wyłącznie na tym, co nas czeka.

Michał Kubiak, reprezentacja Polski:

Cieszy zwycięstwo w tym pierwszym meczu. To było dla nas niezwykle ważne, żeby dobrze rozpocząć turniej. W pierwszym secie graliśmy naprawdę dobrze ale w pewnym momencie straciliśmy spokój i przegraliśmy partię. Na szczęście udało nam się utrzymać koncentrację i wygrać trzy kolejne. Nasi kibice są naprawdę fantastyczni. Jesteśmy szczęśliwi, że ich mamy, bo oni dają nam duże wsparcie i pomoc.

Zobacz również:
-> Berlin 2016: Terminarz reprezentacji Polski
-> Terminarz i wyniki [Berlin]: Turniej kwalifikacyjny do IO2016
-> Plan transmisji turnieju kwalifikacyjnego do IO 2016
-> Terminarz i wyniki [Ankara]: Turniej kwalifikacyjny do IO2016

źródło: cev.lu