Drużyna Stanów Zjednoczonych zdobyła brązowy medal Ligi Światowej 2015 po trzysetowym zwycięstwie nad reprezentacją Polski. Poniżej konferencja prasowa po tym spotkaniu.

John Speraw, trener reprezentacji USA:

Po wczorajszym wymagającym meczu z Serbami, cieszę się z tego, że moi chłopcy wyszli na boisku i zagrali, szczególnie w pierwszych pięciu akcjach, z taką ogromną energią. Myślę, że ten set nadał tom całemu spotkaniu. Nasze mecze z Polską zawsze były wyzwaniem, więc nie było łatwo. Mieliśmy szczęście, że Taylor wrócił i jego zagrywka dała nam zwycięstwo w trzech setach. Bardzo się cieszę, że wygraliśmy ten brąz. Mam nadzieję, że poradzimy sobie trochę lepiej w kolejnym turnieju. Liga Światowa była dla nas wspaniałym doświadczeniem. Wiele się nauczyliśmy o zespole.

Taylor Sander, zawodnik reprezentacji USA:

To był trudny poranek. To był mecz o wczesnej godzinie. Osobiście chciałem powiedzieć, że rozegrałem najtrudniejszy mecz w jakim grałem i tak było. Zaczęliśmy bardzo dobrze i to dało nam trochę więcej emocji i każdy na tym grał. Jesteśmy zmęczeni. Cztery mecze z rzędu są niesamowicie wyczerpujące. Zostawiliśmy wszystko za sobą i daliśmy z siebie wszystko, żeby wygrać brąz i to się liczy w tym momencie.

Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski:

Przyjechaliśmy tu zdobyć medal. W tym meczu mogliśmy liczyć na wsparcie kibiców. To było dla nas pozytywnym punktem. Ale niestety nasze przyjęcie nie funkcjonowało dobrze i to sprawiło, że ten mecz był dla nas trudny.

Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski:

Ten mecz był trudny, przeciwnik był lepszy od nas, niestety w ostatnich punktach. Wspaniale było liczyć na wsparcie z trybun, ale niestety przegraliśmy mecz.