Przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży biletów na ceremonię i mecz otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017, odbędzie się specjalna przedsprzedaż. W ten sposób PZPS chce wyróżnić najwierniejszych kibiców polskiej reprezentacji, którzy chcą pojawić się na otwarciu Mistrzostw Europy. 

Przedsprzedaż biletów będzie dotyczyła osób, które:

Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na Stadionie PGE Narodowy).

W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn) i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy kibic spełniający powyższe warunki otrzyma specjalny link, który umożliwi udział w przedsprzedaży. Będzie ona uruchomiona 24 godziny przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży. Wejściówki na ceremonię i mecz otwarcia będą wprowadzane w trzech turach, a każdą z nich poprzedzać będzie przedsprzedaż.

Rozpoczęcie sprzedaży biletów na otwarcie Mistrzostw Europy 2017 planowane jest na pierwszą połowę lutego. 3 lutego kibice poznają strukturę cen wejściówek na te wyjątkowe wydarzenie.

źródło: pzps.pl