Masashi Nambu: To zwycięstwo nas cieszy

Reprezentacja Francji miała sporo problemów w dzisiejszym spotkaniu. Podpieczni trenera Masasha Nambu wygrywają 1:3.

fot. fivb.org

Earvin N’Gapeth, kapitan reprezentacji Francji:  Nie graliśmy dziś zbyt dobrze, zabrakło nam koncentracji. Dodatkowo Bardzo dobra gra Japończyków spowodowała, ze to oni byli dziś lepsi.

Laurent Tillie, trener reprezentacji Francji:  Myślę, ze Japonia zagrała dziś bardzo dobrą siatkówkę. Mieli bardzo dobry blok i obrona. Może nie byliśmy leniwi, ale zabrakło nam energii w dzisiejszym spotkaniu. Mieliśmy sporo problemów z przyjęciem i obroną.

Kunihiro Shimizu, kapitan reprezentacji Japonii:  Graliśmy bardzo dobrze. Mieliśmy dobrą zagrywkę i przyjęcie, skoro to zadziałało z atakiem również nie mieliśmy problemu. Myślę że to było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu.

Masashi Nambu, trener reprezentacji Japonii: Na początku chciałabym pogratulować reprezentacji Francji, ponieważ dobyli złoto Ligi Światowej. Przekazuje również wyrazy szacunku, wielokrotnie uczestniczymy w tych samych turniejach i gramy przeciwko sobie. Gdyby zagrał pierwszy skład Francji to spotkanie mogłoby wyglądać inaczej. Tak czy inaczej to zwycięstwo nas cieszy.

Facebook Comments