LSK: wyniki trzynastej kolejki

Za nami już wszystkie mecze trzynastej kolejki LSK. W meczu otwarcia pomiędzy BKS Profi Credit Bielsko-Biała a Legionovia Legionowo lepsze okazały się podopieczne Piotra Olenderka, które dopiero w tie-breaku pokonały gospodynie. W pozostałych meczach zwyciężczynie zapisały na swoich kontach komplet punktów. Hitowe starcie pomiędzy mistrzyniami a wicemistrzyniami Polski zakończyło się bardzo pewnym zwycięstwem policzanek, które tym samym zrewanżowały się łodziankom za porażkę w walce o Superpuchar Polski!

BKS Profi Credit Bielsko-Biała – Legionovia Legionowo

2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Nowicka Julia (4), Jagieło Aleksandra (13), Konieczna Katarzyna (19), Grant Nia (14), Sobolska Dominika (9),  Mucha Emilia (12), Lemańczyk Izabela (L) oraz Moskwa Kornelia (1),  Różański Olivia (1), Mancuso Gina (4)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (5), Mielczarek Beata (19), Damaske Magdalena (21), Wójcik Alicja (2), Alagierska Klaudia (12),Szpak  Paulina(5), Korabiec Anna (L) oraz Grabka Alicja, Pacak Joanna (7), Bączyńska Anna (14)

MVP: Beata Mielczarek

POLI Budowlani Toruń – ŁKS Commercecon Łódź

0:3 (12:25, 18:25, 18:25)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (8), Lewandowska Anna (5), Wójcik Marta (1), Bałucka Izabela (4), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (3), Hatala Kinga oraz Szczygłowska Aleksandra (L), Jasińska Gabriela, Janik Marta (2), Kavalenka Julia (5)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (3), Bidias Regiane (12), Sielicka Katarzyna (10), Muhlsteinova Lucie, Kowalińska Izabela (9), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (10) oraz Skorupa Małgorzata (3), Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata (3), McClendon Deja (1)

MVP:  Zuzanna Efimienko-Młotkowska

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Impel Wrocław

3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 28:26)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (16), Śmieszek Małgorzata (16), Savić Maja (11), Wójcik Aleksandra (15), Flakus Patrycja (15), Radenkovic Danica (1), Medyńska Dorota (L) oraz Bałdyga Paulina (1)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (5), Murek Natalia (9), Gałucha Tamara (20), Łozowska Anna (1), Gierak Ilona (13), Chojnacka Iga (13) oraz Trojan Aleksandra (5)

MVP: Małgorzata Śmieszek

Trefl Proxima Kraków – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:20, 25:10, 25:20)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (3), Clement Sarah (1), Paszek Daria (1), Łukasik Justyna (8), Brzezińska Ewelina (9), Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna (24) oraz Szymańska Aleksandra (1)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (11), Tobiasz Ewelina (2), Purchartova Barbora (5), Polak Patrycja (6), Perlińska Natalia (1), Drabek Kinga (L), Trivunović Sanja (10) oraz Lipska Aleksandra, Ciesiulewicz Marta, Michalewicz Agata

MVP: Martyna Łukasik

KS PAŁAC Bydgoszcz – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

1:3 (25:22, 25:27, 20:25, 11:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Misiuna Natalia (5), Mazurek Magdalena (5), Krzywicka Ewelina (14), Kuligowska Joanna (12), Maternia Jagoda (11), Różyńska Kinga (8), Jagła Monika (L) oraz Nickowska Joanna (L), Świder Paulina (1), Fedusio Monika, Fojucik Weronika (2)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (4), Biedziak Marta (7), Wańczyk Aleksandra (8), Miros Anna (13), Skrzypkowska Natalia (20), Soter Magdalena (16), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Stroiwąs Paulina (8), Łyszkiewicz Koleta, Ciesielczyk Joanna, Markiewicz Alicja (L)

MVP: Marta Biedziak

Chemik Police – Grot Budowlani Łódź

3:0 (25:14, 25:22, 25:19)

Chemik Police: Smarzek Malwina (9), Bełcik Izabela (3), Veljković Stefana (9), Mędrzyk Natalia (9), Simeonova Strashimira (8), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (14) oraz Busa Bianka

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (4), Polańska Gabriela (5), Kąkolewska Agnieszka (6), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (12), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (4) oraz Polak Ewelina, Twardowska Julia (7), Muszyńska Adrianna (2)

MVP: Katarzyna Zaroślińska – Król 

ENEA PTPS Piła – Developres SkyRes Rzeszów

(25:23, 19:25, 21:25, 16:25) 

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (13), Różycka Karolina (11), Bosković Dajana (6), Stencel Anna (7), Babicz Agata (6), Wilk Dorota (2), Łysiak Justyna (L) oraz Kwiatkowska Anita (7), Walker Jessica (4), Szubert Emilia (1), Urban Oliwia (2), Pawłowska Anna (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (14), Ptak Monika (9), Żabińska Katarzyna (9), Helić Adela (25), Rabka Agnieszka (2), Sawicka Agata (L), Blagojević Jelena (10) oraz Gajewska Natalia, Żak Ewa, Kaczorowska Klaudia (2), Andruszko Juliia (1)

MVP: Agnieszka Rabka

Facebook Comments