LSK: Wyniki trzeciej kolejki spotkań!

Znamy już komplet wyników trzeciej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Do najbardziej zaciętych i pełnych zwrotów akcji meczów doszło w toruńskiej Arenie oraz na Podpromiu, gdzie gospodynie zwyciężyły po pięciosetowej walce. Niezbyt łatwe zadanie miały również Mistrzynie oraz Wicemistrzynie Polski, jednak udało im się wywalczyć komplety punków na swoje konta. Sporym zaskoczeniem może być jednak kolejna porażka wrocławianek.

Impel Wrocław – Legionovia Legionowo

1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (3), Szczurowska Julia (14), Murek Natalia (12), Trojan Aleksandra (7), Gałucha Tamara (10), Stenzel Maria (L), Chojnacka Iga (9) oraz Wawrzyniak Magdalena (1), Gierak Ilona (3)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (14), Pacak Joanna (8), Mikołajewska Ewelina (10), Bączyńska Anna (27), Alagierska Klaudia (6), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (5) oraz Mielczarek Beata, Grabka Alicja (1), Adamek Adriana (L)

MVP:  Anna Bączyńska

MKS Dąbrowa Górnicza – KS PAŁAC Bydgoszcz

1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 25:17)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (10), Tobiasz Ewelina, Lipska Aleksandra (8), Purchartova Barbora (5), Polak Patrycja (16), Drabek Kinga (L), Sikorska Aleksandra (6) oraz Baidiuk Anastazja (1), Colik Kamila (L), Dreczka Simona, Ciesiulewicz Marta, Michalewicz Agata (4), Trivunović Sanja (10)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Nickowska Joanna (L), Ziółkowska Marta (6), Misiuna Natalia (17), Mazurek Magdalena (3), Krzywicka Ewelina (12), Kuligowska Joanna (14), Szczygioł Sandra (13) oraz Jagła Monika (L), Wenerska Katarzyna, Wenerska Katarzyna (1), Świder Paulina, Różyńska Kinga (1), Fedusio Monika (2)

MVP: Natalia Misiuna  

ŁKS Commercecon Łódź – ENEA PTPS Piła

3:0 (25:23, 25:20, 25:19)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (7), Sielicka Katarzyna (13), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (11), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (11) oraz Skorupa Małgorzata (2), McClendon Deja (3)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (4), Różycka Karolina (9), Bosković Dajana (9), Walker Jessica (6), Babicz Agata (6), Wilk Dorota (1), Łysiak Justyna (L) oraz Kwiatkowska Anita, Stencel Anna (3), Szubert Emilia, Urban Oliwia (6), Pawłowska Anna (L)

MVP: Krystyna Strasz

Chemik Police – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)

Chemik Police: Busa Bianka (10), Gajgał-Anioł Katarzyna (1), Smarzek Malwina (13), Veljković Stefana (16), Mirković Sladjana (2), Mędrzyk Natalia (3), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (23) oraz Bednarek-Kasza Agnieszka (6), Bełcik Izabela (1)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (10), Savić Maja (12), Wójcik Aleksandra (7), Radenkovic Danica (6), Bociek Monika (26), Medyńska Dorota (L), Karakasheva Mariya (6) 0raz Brzóska Roksana (3), Portalska Karolina (L), Flakus Patrycja, Bałdyga Paulina,

MVP: Aleksandra Krzos 

POLI Budowlani Toruń – Trefl Proxima Kraków

3:2 (18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (9), Lewandowska Anna (9), Wójcik Marta (6), Ryznar Ewelina (13), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (9), Kavalenka Julia (12) oraz Szczygłowska Aleksandra, Paulava Marina, Bimkiewicz Ewa (5), Janik Marta (3)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (5), Clement Sarah (4), Paszek Daria (10), Łukasik Justyna (6), Brzezińska Ewelina (6), Kulig Klaudia (L), Hatala Kinga (23) oraz Słonecka Paula (8), Wysokińska Kinga (L), Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra (1), Łukasik Martyna (3)

MVP: Ewelina Ryznar

Developres SkyRes Rzeszów – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:2 (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (23), Hawryła Magdalena (9), Żabińska Katarzyna (3), Kaczmar Anna (4), Sawicka Agata (L), Helić Adela (20), Blagojević Jelena (17) oraz Ptak Monika (3), Gajewska Natalia, Żak Ewa, Kaczorowska Klaudia, Andruszko Juliia (1)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Nowicka Julia (7), Różański Olivia (10), Jagieło Aleksandra (13), Konieczna Katarzyna (23), Grant Nia (9), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (4) oraz Pleśnierowicz Marlena, Świrad Martyna (1), Mucha Emilia (2)

MVP: Jelena Blagojević

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Grot Budowlani Łódź

1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (4), Stroiwąs Paulina (9), Miros Anna (13), Skrzypkowska Natalia (8), Łyszkiewicz Koleta (20), Markiewicz Alicja (L), Rabka Agnieszka (2) oraz Biedziak Marta, Soter Magdalena, Pauliukouskaya Volha (L)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (12), Kąkolewska Agnieszka (13), Twardowska Julia (17), Grobelna Kaja (28), Vincourova Pavla, Grajber Martyna (6), Witkowska Agata (L) oraz Cutura Hana, Polak Ewelina (3), Piotrowska Julia, Muszyńska Adrianna

MVP: Kaja Grobelna

Facebook Comments