LSK: Wyniki siódmej kolejki

W środę meczem ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski  zakończyła się siódma kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Cenne zwycięstwo odniosły zawodniczki POLI Budowlane Toruń, które z ostatniego miejsca w tabeli awansowały na 12. pozycję. Nie zmienił się natomiast układ w czołówce. Nadal prowadzi niepokonany Chemik Police, mając jeden punkt przewagi nad ŁKS Commercecon Łódź i cztery nad Developres SkyRes Rzeszów.

POLI Budowlani Toruń – Legionovia Legionowo

3:0 (25:22, 25:18, 25:21)

Składy drużyn:

POLI Budowlani Toruń: Dorota Ściurka (10), Marina Paulava (3), Anna Lewandowska (13), Marta Wójcik (6), Ewelina Ryznar (2), Marina Cvetanovic (16), Agata Nowak (L)

Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (4), Joanna Pacak (1), Ewelina Mikołajewska (4), Anna Bączyńska (10), Klaudia Alagierska (13), Paulina Szpak (2), Adriana Adamek (L) oraz Beata Mielczarek, Magdalena Damaske, Aleksandra Rasińska (10), Alicja Wójcik (4), Alicja Grabka, Anna Korabiec (L)

MVP: Marina Cvetanovic

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – ENEA PTPS Piła

1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25)

 Składy drużyn:

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Małgorzata Śmieszek (2), Maja Savić (9), Aleksandra Wójcik (13), Danica Radenkovic (2), Monika Bociek (12), Mariya Karakasheva (7), Dorota Medyńska (L) oraz Roksana Brzóska (4), Patrycja Flakus, Małgorzata Lis (2), Paulina Bałdyga, Paulina Portalska (L)

ENEA PTPS Piła: Jelena Trnić (14), Karolina Różycka (15), Dajana Bosković(19), Jessica Walker, Agata Babicz (8), Dorota Wilk (6), Justyna Łysiak (L) oraz Anita Kwiatkowska, Anna Stencel (11), Emilia Szubert, Oliwia Urban

MVP: Dajana Bosković

 

Chemik Police – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:1 (21:25, 25:08, 25:20, 25:21)

Składy drużyn:

Chemik Police: Bianca Busa (20), Agnieszka Bednarek-Kasza (12), Izabela Bełcik (1), Stefana Velijković (12), Natalia Mędrzyk (10), Katarzyna Zaroślińska (9), Aleksandra Krzos (L) oraz Alex Holton, Sladjana Mirković (3)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Aleksandra Jagieło (7), Katarzyna Konieczna (12), Marlena Pleśnierowicz (2), Nia Grant (5), Martyna Świrad (10), Emilia Mucha (12), Izabela Lemańczyk (L) oraz Barbara Zakościelna (2), Julia Nowicka, Olivia Różański, Aleksandra Wańczyk, Kornelia Moskwa (2), Aneta Wilczek (L)

MVP: Bianca Busa

 

MKS Dąbrowa Górnicza – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)

Składy drużyn:

MKS Dąbrowa Górnicza: Aljona Martiniuc (1), Simona Dreczka (3), Barbora Purchatova (9), Patrycja Polak (20), Agata Michalewicz (4), Sanja Trivunović (12), Kinga Drabek (L) oraz Anstazja Baiduk, Ewelin Tobiasz, Aleksandra Lipska (10), Marta Ciesiulewicz (2)

Developres SkyRes Rzeszów: Helene Rousseaux (23), Monika Ptak (11), Katarzyna Żabińska (12), Ann Kaczmar (2), Adela Helić (19), Klaudia Kaczorowska (10), Agata Sawicka (L) oraz Natalia Gajewska, Ewa Żak, Julia Andruszko

MVP: Adela Helić

 

KS PAŁAC Bydgoszcz – Trefl Proxima Kraków

0:3 (24:26, 17:25, 21:25)

Składy drużyn:

KS PAŁAC Bydgoszcz: Marta Ziółkowska (10), Natalia Misiuna (3), Magdalena Mazurek (2), Ewelina Krzywicka (9), Joanna Kuligowska (5), Sandra Szczygioł (9), Monika Jagła (L) oraz Katarzyna Wenerska (1), Jagoda Maternia (3), Kinga Różyńska (5), Monika Fedusio, Joanna Nickowska (L)

Trefl Proxima Kraków: Zsuzsanna Talas (4), Paula Słonecka (2), Jowita Jaroszewicz (2), Daria Paszek (9), Justyna Łukasik (10), Kinga Hatala (14), Klaudia Kulig (L) oraz Sarah Clement (8), Ewelina Brzezińska (7),

MVP: Justyna Łukasik

 

Impel Wrocław – Grot Budowlani Łódź

0:3 (23:25, 15:25, 16:25)

Składy drużyn:

Impel Wrocław: Valerie Nichol (3), Julia Szczurowska (6), Natalia Murek (5), Aleksandra Trojan (6), Tamara Gałucha (3), Maria Stenzel (L), Iga Chojnacka (3) oraz Magdalena Wawrzyniak (3), Weronika Wołodko, Gierak Ilona (4)

Grot Budowlani Łódź: Gabriela Polańska (12), Agnieszka Kąkolewska (11), Twardowska Julia, Witkowska Agata (L), Kaja Grobelna (12), Pavla Vincurova (5), Grajber Martyna (2) oraz Cutura Hana (4), Kędziora Justyna, Julia Piotrowska, Muszyńska Adrianna (2)

MVP: Pavla Vincurova

 

ŁKS Commercecon Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 

3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 27:25)

Składy drużyn:

ŁKS Commercecon Łódź: Ewa Kwiatkowska (13), Regiane Bidis (20), Katarzyna Sielicka (10), Lucie Muhlsteinova (2), Izabela Kowalińska (24), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (7), Krystyna Strasz (L) oraz Małgorzata Skorupa (2), Deja McClendon, Izabella Szyjka (L)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Justyna Wojtowicz (8), Anna Miros (15), Natalia Skrzypkowska (15), Magdalena Soter (13), Koleta Łyszkiewicz (13), Agnieszka Rabka, Volha Pauliukouskayaa (L) oraz Marta Biedziak (1), Paulina Stroiwąs, Joanna Ciesielczyk, Alicja Markiewicz (L)

MVP: Izabela Kowalińska

źródło: LSK

Facebook Comments