LSK: Wyniki siódmej kolejki

Liga Siatkówki Kobiet pędzi jak szalona. Poznaliśmy już komplet wyników siódmej kolejki. Autorkami największej niespodzianki były tym razem siatkarki z Bydgoszczy, które w starciu z brązowymi medalistkami poprzedniego sezonu zgarnęły komplet punktów.

Developres SkyRes Rzeszów – DPD Legionovia Legionowo

3:0 (25:22, 25:21, 26:24)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamila Witkowska (6), Magdalena Hawryła (3), Jelena Blagojević (9), Petya Barakowa (1), Michaela Mlejnkova (17), Katarzyna Zaroślińska (24), Agata Sawicka (L), Dorota Medyńska (L), Agnieszka Rabka (1), Kinga Hatala

DPD Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (12), Beata Olenderek (4), Zuzanna Górecka (16), Alicja Wójcik (4), Krystyna Kicka (8), Bailey Tanner (2), Adrianna Adamek (L), Ewelina Polak, Cassidy Pickrell, Agnieszka Adamek (L)

MVP: Jelena Blagojević

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – #VolleyWrocław

3:1 (18:25, 25:17, 25:19, 25:21)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Justyna Wojtowicz (3), Olga Geyko (2), Anna Miros (11), Svitlana Dorsman (7), Anna Grzechnik (3), Paula Słonecka (10), Zuzanna Kucińska (L), Wiktoria Rdzanek (L), Anastasiia Trach (5), Agnieskza Wołoszyn (1)

 #VolleyWrocław: Roksana Wers (7), Aleksandra Rasińska (14), Magdalena Soter (4), Natalia Murek (13), Natalia Gajewska, Anna Łozowska (6), Magdalena Kuziak (L), Weronika Wołodko

MVP: Paula Słonecka

Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź

1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 25:27)

Energa MKS Kalisz: Alicia Ogom (5), Kinga Dybek, Ewelina Janicka (6), Adrianna Budzoń (1), Rebeka Lazic (15), Ljubica Kecma (13), Klaudia Kulig (L), Małgorzata Sobolewska, Aleksandra Wańczyk, Natalia Strózik (4), Aleksandra Cygan, Justyna Andrzejczak

ŁKS Commercecon Łódź: Ewa Kwiatkowska (3), Regiane Bidias (13), Aleksandra Wójcik (11), Monika Bociek (13), Klaudia Alagierska (6), Marta Wójcik (3), Krystyna Strasz (L), Valerie Nichol (3), Agata Warzyńczyk (3), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (1)

MVP: Krystyna Strasz

Grot Budowlani Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

1:3 (24:26, 25:16, 23:25, 23:25)

Grot Budowlani Łódź: Maria Stenzel (L), Małgorzata Śmieszek (3), Jovana Brakocevic-Cenzian (30), Jaroslava Pencova (13), Agata Babicz (8), Femke Stoltenborg (2), Oliwia Urban (8) oraz Gabriela Polańska (1), Ewelina Tobiasz (2), Anna Bączyńska (1)

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Patrycja Polak Balmas (14), Monika Jagła (L), Marta Ziółkowska (11), Natalia Misiuna (10), Magdalena Mazurek (2), Ewelina Krzywicka (16), Monika Fedusio (6) oraz Tamara Gałucha (12), Joanna Kuligowska, Małgorzata Andersohn

MVP: Tamara Gałucha

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police

0:3 (19:25, 15:25, 23:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Julia Nowicka (2), Olivia Różański (10), Katarzyna Konieczna, Paulina Maj-Erwardt (L), Martyna Świrad (8), Kornelia Moskwa (7), Emilia Mucha (11) oraz arta Wellna, Nina Herelova, Magda Jagodzińska

Chemik Police: Bianka Busa (10), Martyna Grajber (8), Magdalena Stysiak (21), Iga Chojnacka (11), Chiaka Ogbogu (4), Sladjana Mirković (2), Aleksandra Krzos (L) oraz Agnieszka Bednarek-Kasza, Marlena Pleśnierowicz, Martyna Łukasik (2)

MVP: Iga Chojnacka

Enea PTPS Piła – E.Leclerc Radomka Radom

3:1 (25:15, 20:25, 25:19, 25:15)

Enea PTPS Piła: Olga Strantzali (14), Anna Stencel (10), Marharyta Azizova (18), Klaudia Kaczorowska (11), Anna Pawłowska (L), Julia Piotrowska (3), Paulina Szpak (5) oraz Aleksandra Trojan (4)

E.Leclerc Radomka Radom: Natalia Skrzypkowska (3), Alicja Grabka, Izabela Bałucka (6), Gabriela Borawska (1), Kinga Drabek (L), Gabriela Ponikowska (2), Majka Szczepańska-Pogoda (19) oraz Julita Molenda (7), Sonia Kubacka (4), Renata Biała (11), Shafagat Alishanova (1)

MVP: Marharyta Azizova

źródło, fot.: LSK

Facebook Comments