LSK: wyniki siedemnastej kolejki

Znamy już komplet wyników siedemnastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zapisały m.in. siatkarki z Dąbrowy Górniczej. Sporą niespodzianką bez wątpienia jest bardzo pewny triumf Impela Wrocław przeciwko drużynie BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Również Wicemistrzynie Polski zrewanżowały się krakowiankom za porażkę z pierwszej części sezonu. Nie przyszło im to jednak łatwo.

Poli Budowlani  Toruń – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

0:3 (18:25, 18:25, 20:25)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (7),  Lewandowska Anna (6), Wójcik Marta (6), Ryznar Ewelina (6), Cvetanovic Marina (10), Hatala Kinga (1), Szczygłowska Aleksandra (L) oraz Paulava Marina,  Kavalenka Julia

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (11), Śmieszek Małgorzata (2), Wójcik Aleksandra (16), Radenkovic Danica (4),  Lis Małgorzata (2), Bociek Monika (13), Medyńska Dorota (L) oraz Savić Maja, Flakus Patrycja

MVP: Roksana Brzóska

MKS Dąbrowa Górnicza –  Legionovia Legionowo

3:2 (26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:15)

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (22),  Purchartova Barbora (7), Polak Patrycja (18), Ciesiulewicz Marta (9), Perlińska Natalia (3), Grbac Anna (2), Drabek Kinga (L) oraz Dreczka Simona, Tobiasz Ewelina (5), Lipska Aleksandra (7), Trivunović Sanja (2)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (24), Mielczarek Beata (10), Pacak Joanna (9), Damaske Magdalena (3),  Alagierska Klaudia (14), Szpak Paulina (7), Korabiec Anna (L) oraz Bączyńska Anna (9), Grabka Anna (1), Mikołajewska Ewelina

  MVP: Aljona Martiniuc

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:0 (25:22, 25:19, 29:19)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (15), Ptak Monika (7), Żabińska Katarzyna (12), Kaczmar Anna (3),  Helić Adela (13), Blagojević Jelena (9),  Pola Nowakowska (L) oraz Ganszczyk Kamila, Rabka Agnieszka,  Andruszko Juliia (1)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:  Stroiwąs Paulina (11),  Miros Anna (10), Skrzypkowska Natalia (3), Soter Magdalena (9), Łyszkiewicz Koleta (13), Gryka Magdalena (2), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Biedziak Paulina, Wańczyk Aleksandra, Markiewicz Alicja (L)

MVP: Helene Rousseaux

Chemik Police – ENEA PTPS Piła

3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17)

Chemik Police: Busa Bianka (7), Gajgał-Anioł Katarzyna (12), Smarzek Malwina (13), Bełcik Izabela (8), Veljković Stefana (15), Mędrzyk Natalia (22), Krzos Aleksandra (L) oraz  Zaroślińska-Król Katarzyna

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (10), Różycka Karolina (7), Bosković Dajana (14), Walker Jessica (1), Babicz Agata (9), Wilk Dorota (5), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta, Kwiatkowska Anita (1), Stencel Anna (5), Szubert Emilia, Urban Oliwia (5), Pawłowska Anna (L)

MVP: Natalia Mędrzyk

ŁKS Commercecon Łódź – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0 (25:11, 25:23, 25:22)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (7), Bidias Regiane (15), Sielicka Katarzyna (9), Muhlsteinova Lucie (1), Kowalińska Izabela (18), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (5) oraz Szyjka Izabella, Mras Dominika

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Misiuna Natalia (7), Mazurek Magdalena (1), Kuligowska Joanna (2), Maternia Jagoda (3), Różyńska Kinga, Fedusio Monika (5) oraz Krzywicka Ewelina (12), Świder Paulina (7), Fojucik Weronika

MVP: Izabela Kowalińska

Impel Wrocław – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:20, 25:15, 25:17)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (2), Murek Natalia (14), Gałucha Tamara (10), Stenzel Maria (L), Łozowska Anna (9), Gierak Ilona (5), Chojnacka Iga (4) oraz Nichol Valerie

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Konieczna Katarzyna (9), Pleśnierowicz Marlena (3), Grant Nia (2), Mancuso Gina (8), Jagieło Aleksandra (1), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (8) oraz Nowicka Julia, Różański Olivia (1), Świrad Martyna, Mucha Emilia (4), Wilczek Aneta (L)

MVP: Anna Łozowska

Trefl Proxima Kraków – Grot Budowlani Łódź

2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (2), Clement Sarah (5), Łukasik Justyna (11), Brzezińska Ewelina (11), Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna (9), Pavan Rebbeca (16) oraz Słonecka Paula, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (7), Kąkolewska Agnieszka (21), Piotrowska Julia (5), Twardowska Julia (24), Witkowska Agata (L), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (8) oraz Polak Ewelina (1), Muszyńska Adrianna, Grobelna Kaja (18)

MVP: Julia Twardowska

Facebook Comments