LSK: Wyniki piętnastej kolejki spotkań

Za nami piętnasta kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Tym razem do sporej niespodzianki doszło choćby w łódzkiej Atlas Arenie, gdzie siatkarki z Muszyny były bardzo bliskie zgarnięcia kompletu punktów zawodniczkom ŁKS-u. Również drużyna Budowlanych przełamała złą serię i odniosła pierwsze zwycięstwo w tym roku. Dąbrowianki również poprawiły humory swoim kibicom, odnosząc długo wyczekiwane zwycięstwo.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:2 (29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Stroiwąs Paulina (3), Miros Anna (15), Skrzypkowska Natalia (19), Soter Magdalena (11), Łyszkiewicz Koleta (12), Pauliukouskaya Volha (L), Gryka Magdalena (5) oraz Szałankiewicz Katarzyna, Wojtowicz Justyna, Biedziak Marta, Wańczyk Aleksandra, Markiewicz Alicja (L)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Nowicka Julia (2), Konieczna Katarzyna (24), Grant Nia (7), Mancuso Gina (15), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (14), Mucha Emilia (9) oraz  Jagieło Aleksandra (8), Moskwa Kornelia (1)

MVP: Natalia Skrzypkowska

Impel Wrocław – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:0 (25:15, 25:19, 25:22)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (1), Szczurowska Julia (13), Murek Natalia (14), Trojan Aleksandra (5), Gałucha Tamara (20), Stenzel Maria (L), Chojnacka Iga (10) oraz Gierak Ilona

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Misiuna Natalia (5), Mazurek Magdalena (4), Krzywicka Ewelina (6), Kuligowska Joanna (9), Różyńska Kinga (6), Fojucik Weronika (1) oraz Maternia Jagoda (4), Świder Paulina, Fedusio Monika (3), Andersohn Małgorzata

MVP: Tamara Gałucha

Chemik Police – Trefl Proxima Kraków

3:1 (25:19, 25:14, 26:28, 25:21)

Wyjściowe składy:

Chemik Police: Busa Bianka (14), Holston Alex (9), Gajgał-Anioł Katarzyna (9), Smarzek Malwina (21), Bełcik Izabela (5), Simeonova Strashimira (10), Krzos Aleksandra (L) oraz Mędrzyk Natalia

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (3), Clement Sarah (4), Paszek Daria (3), Łukasik Justyna (13), Brzezińska Ewelina (3), Kulig Klaudia (L), Pavan Rebbeca (18) oraz Słonecka Paula, Wysokińska Kinga (L), Budzoń Adrianna (1), Szymańska Aleksandra, Łukasik Martyna (9)

MVP: Izabela Bełcik

ŁKS Commercecon Łódź – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (26), Wawrzyńczyk Agata (23), Sielicka Katarzyna (7), Muhlsteinova Lucie (3), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (9) oraz Szyjka Izabella, Mras Dominika, Kowalińska Izabela (17)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (13), Śmieszek Małgorzata (7), Savić Maja (15), Wójcik Aleksandra (15), Radenkovic Danica (4), Bociek Monika (22), Medyńska Dorota (L) oraz Flakus Patrycja (2), Lis Małgorzata, Bałdyga Paulina (1)

MVP: Agata Wawrzyńczyk

POLI Budowlani Toruń – Grot Budowlani Łódź

0:3 (12:25, 17:25, 18:25)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (3), Lewandowska Anna (7), Wójcik Marta (2), Bałucka Izabela (7), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (9), Kavalenka Julia (8) oraz Szczygłowska Aleksandra (L), Ryznar Ewelina, Janik Marta, Hatala Kinga

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (6), Kąkolewska Agnieszka (9), Twardowska Julia (16), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (13), Vincourova Pavla (5), Grajber Martyna (7) oraz Cutura Hana (1), Polak Ewelina, Piotrowska Julia, Muszyńska Adrianna (1)

MVP: Julia Twardowska

Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo

3:0 (25:20, 25:16, 25:21)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (20), Ptak Monika (7), Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (4), Sawicka Agata (L), Helić Adela (14), Blagojević Jelena (3) oraz Rabka  Agnieszka, Andruszko Juliia (2)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (7), Mielczarek Beata (1), Damaske Magdalena (11), Wójcik Alicja (4), Alagierska Klaudia (6), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (2) oraz Mikołajewska Ewelina (1), Bączyńska Anna (4), Grabka Alicja, Pacak Joanna

MVP: Helene Rousseaux

MKS Dąbrowa Górnicza – Enea PTPS Piła

3:2 (20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)

MKS Dąbrowa Górnicza: Colik Kamila (L), Martiniuc Aljona (21), Purchartova Barbora (5), Polak Patrycja (22), Ciesiulewicz Marta (11), Perlińska Natalia (12), Grbac Anna (3) oraz Tobiasz Ewelina, Lipska Aleksandra (1), Drabek Kinga (L)

Enea PTPS Piła: Trnić Jelena (14), Różycka Karolina (12), Bosković Dajana (22), Stencel Anna (3), Babicz Agata (14), Wilk Dorota (5), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta (1), Kwiatkowska Anita (2), Walker Jessica (6), Szubert Emilia, Urban Oliwia (1)

MVP: Patrycja Polak

Facebook Comments