LSK: Wyniki pierwszej kolejki zmagań

Znamy już komplet wyników pierwszej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Część spotkań padło łupem faworytek. W pierwszej kolejce zmagań nie zabrakło jednak niespodzianek…

Enea PTPS Piła – Grot Budowlani Łódź

1:3 (25:16, 20:25, 19:25, 22:25)

Enea PTPS Piła: Olga Strantzali (18),  Anna Stencel (13), Marharyta Azizova (20), Aleksandra Trojan (3),  Klaudia Kaczorowska (11),  Paulina Szpak, Anna Pawłowska (L) oraz Patrycja Chrzan

Grot Budowlani Łódź: Jovana Brakocevic (18),  Agata Babicz (9), Jaroslava Pencova (15),  Femke Stoltenborg (5),  Julia Twardowska (16), Małgorzata Śmieszek (5), Maria Stenzel (L) oraz Gabriela Polańska, Ewelina Tobiasz, Oliwia Urban

MVP: Maria Stenzel

ŁKS Commercecon Łódź – Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

3:2 (23:25, 25:18, 25:17, 24:26, 15:13)

ŁKS Commercecon Łódź: Valerie Nichol (1), Regiane Bidias (25), Aleksandra Wójcik (13), Monika Bociek (20), Krystyna Strasz (L), Klaudia Alagierska (9), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (17) oraz Anna Korabiec, Marta Wójcik (5)

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Patrycja Polak Balmas (19), Marta Ziółkowska (6), Natalia Misiuna (10), Maja Pahor (L), Magdalena Mazurek, Ewelina Krzywicka (17), Monika Fedusio (19) oraz Joanna Kuligowska

MVP: Marta Wójcik

E.Leclerc Radomka Radom – #VolleyWrocław

3:2 (22:25, 17:25, 25:15, 25:17, 15:11)

E.Leclerc Radomka Radom: Natalia Skrzypkowska (13), Alicja Grabka (5), Izabela Bałucka (7), Anna Bączyńska (3), Kinga Drabek (L), Gabriela Ponikowska (2), Majka Szczepańska-Pogoda (27) oraz Sonia Kubacka (10), Renata Biała (14)

#VolleyWrocław: Roksana Wers (7), Aleksandra Rasińska (13), Magdalena Soter (11), Natalia Murek (15), Natalia Gajewska (4), Anna Łozowska (12), Magdalena Kuziak (L) oraz Klaudia Felak (6), Karolina Piśla, Weronika Wołodko (1)

MVP: Majka Szczepańska-Pogoda

Energa MKS Kalisz – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:2 (25:21, 25:13, 15:25, 27:29, 15:13)

Energa MKS Kalisz: Ewelina Janicka (10), Natalia Strózik (15), Adrianna Budzoń (5), Rebecka Lazic (13), Klaudia Kulig (L), Aleksandra Cygan (8), Ljubica Kecman (15) oraz Małgorzata Sobolewska, Anna Głowiak (L), Aleksandra Wańczyk (2), Justyna Andrzejczak, Kinga Dybek

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Julia Nowicka (1), Olivia Różański (16), Nina Herelova (1), Paulina Maj-Erwardt (L), Magda Jagodzińska (15), Kornelia Moskwa (2), Emilia Mucha (19) oraz Marta Krajewska (1), Martyna Świrad (6)

MVP: Ljubica Kecman

Developres SkyRes Rzeszów – KSZO Ostrowiec

3:0 (30:28, 25:13, 25:18)

Developres SkyRes Rzeszów: Kamila Witkowska (9), Magdalena Hawryła (10), Jelena Blagojević (15), Petya Barakowa (1), Agata Sawicka (L), Michaela Mlejnkova (5), Katarzyna Zaroślińska (10) oraz Helene Rousseaux (9), Katarzyna Żabińska, Agnieszka Rabka, Kinga Hatala (2)

KSZO Ostrowiec: Zuzanna Kucińska (L), Justyna Wojtowicz (4), Olga Geyko (2), Anna Miros (10), Svitlana Dorsman (9), Anastasiia Trach (3), Paula Słonecka (9)

MVP: Jelena Blagojević

Chemik Police – DPD L egionovia Legionowo

3:1 (23:25, 25:20, 25:23, 25:20)

Chemik Police: Bianka Busa (4), Martyna Grajber (11), Iga Chojnacka (10), Martyna Łukasik (2), Chiaka Ogbogu (21), Sladjana Mirković (6), Aleksandra Krzos (L) oraz Agnieszka Bednarek (3), Natalia Mędrzyk (6), Anna Grejman

DPD Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (10), Beata Olenderek (4), Ewelina Polak (3), Zuzanna Górecka (9), Alicja Wójcik (7), Adriana Adamek (L), Krystyna Kicka (20) oraz Małgorzata Skorupa (1), Agnieszka Adamek (L), Cassidy Pickrell (2)

MVP: Chiaka Ogbogu

 

Tabela LSK po pierwszej kolejce:

 

źródło: LSK

Facebook Comments