LSK: Wyniki ósmej kolejki zmagań

Znamy już komplet wyników ósmej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Zgodnie z przypuszczeniami do bardzo zaciętego boju doszło w Rzeszowie, gdzie o zwycięstwie musiał zadecydować tie break. W pozostałych meczach zwyciężczynie zapisały na swoich kontach komplet punktów. Wyniki wszystkich spotkań zajdziecie poniżej

KS PAŁAC Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

0:3 (22:25, 21:25, 14:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Ziółkowska Marta (7), Misiuna Natalia (8)1, Mazurek Magdalena (1), Krzywicka Ewelina (9), Kuligowska Joanna (3), Szczygioł Sandra (5) oraz Nickowska Joanna (L), Wenerska Katarzyna (1), Maternia Jagoda (3), Różyńska Kinga, Fedusio Monika (3), Fojucik Weronika

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (5), Savić Maja (15), Wójcik Aleksandra (7), Radenkovic Danica, Bociek Monika (16), Medyńska Dorota (L), Karakasheva Mariya (8)

MVP: Maja Savić

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – POLI Budowlani Toruń

3:0 (25:21, 25:11, 25:17)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (6), Konieczna Katarzyna (16), Pleśnierowicz Marlena, Grant Nia (12), Lemańczyk Izabela (L), Świrad Martyna (8), Mucha Emilia (9) oraz Zakościelna Barbara, Nowicka Julia, Wańczyk Aleksandra (3), Moskwa Kornelia

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (4), Paulava Marina (7), Lewandowska Anna (6), Wójcik Marta (1), Ryznar Ewelina (7), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (11) oraz Szczygłowska Aleksandra (L), Jasińska Gabriela, Janik Marta (1), Kavalenka Julia

MVP: Nia Grant

Grot Budowłani Łódź – Enea PTPS Piła

3:0 (25:16, 25:21, 25:11)

Grot Budowłani Łódź: Cutura Hana (6), Polańska Gabriela (10), Kąkolewska Agnieszka (6), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (19), Vincourova Pavla (7), Grajber Martyna (9) oraz Piotrowska Julia (1), Twardowska Julia (3), Muszyńska Adrianna (1), Kędziora Justyna (2)

Enea PTPS Piła: Trnić Jelena (4), Różycka Karolina (5), Bosković Dayana (5), Walker Jessica, Babicz Agata (7), Wilk Dorota (2), Łysiak Justyna (L), Baran Żaneta, Kwiatkowska Anita (2), Stencel Anna (4), Szubert Emilia (1), Urban Oliwia (2), Pawłowska Anna (L)

MVP: Kaja Grobelna

Developres SkyRes Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź

2:3 (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (22), Ptak Monika (6), Żabińska Katarzyna (2), Kaczmar Anna (4), Sawicka Agata (L), Helić Adela (20), Blagojević Jelena (16) oraz Gajewska Natalia, Żak Ewa, Kaczorowska Klaudia, Andruszko Juliia

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (7), Bidias Regiane (20), Sielicka Katarzyna (8), Muhlsteinova Lucie (2), Kowalińska Izabela (17), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna oraz Szyjka Izabella (L), Skorupa Małgorzata, Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata (1), McClendon Deja (7)

MVP: Zuzanna Efiminko-Młotkowska

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Chemik Police

1:3 (25:22, 18:25, 25:27, 21:25)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (6), Miros Anna (17), Skrzypkowska Natalia (7), Soter Magdalena (5), Łyszkiewicz Koleta (17), Pauliukouskaya Volha (L), Rabka Agnieszka (2) oraz Biedziak Marta, Stroiwąs Paulina, Ciesielczyk Joanna (1), Markiewicz Alicja (L)

Chemik Police: Busa Bianka (16), Gajgał-Anioł Katarzyna (13), Smarzek Malwina (3), Bełcik Izabela (4), Veljković Stefana (22), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (8) oraz Holston Alex (5), Mędrzyk Natalia (6)

MVP: Stefana Veljković 

Impel Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza

3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:19)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (4), Szczurowska Julia (22), Trojan Aleksandra (10), Gałucha Tamara (8), Stenzel Maria (L), Gierak Ilona (15), Chojnacka Iga (14) oraz Murek Natalia

MKS Dąbrowa Górnicza: Lipska Aleksandra (2), Purchartova Barbora (8), Polak Patrycja (5), Michalewicz Agata (3), Drabek Kinga (L), Trivunović Sanja (10), Perlińska Natalia (4) oraz Baidiuk Anastazja (3), Dreczka Simona (2), Tobiasz Ewelina, Ciesiulewicz Marta (12)

MVP: Ilona Gierak

Legionovia Legionowo – Trefl Proxima Kraków

3:0 (27:25, 25:18, 25:16)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (13), Mielczarek Beata (9), Damaske Magdalena (12), Wójcik Alicja (7), Alagierska Klaudia (9), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (5)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (5), Wysokińska Kinga (L), Clement Sarah (6), Paszek Daria (17), Łukasik Justyna (8), Brzezińska Ewelina (2), Kulig Klaudia (L), Hatala Kinga (5) oraz Słonecka Paula, Wysokińska Kinga (L), Woźniak Agnieszka, Budzoń Adrianna (1)

MVP: Małgorzata Jasek

 

Facebook Comments