LSK: Wyniki osiemnastej kolejki!

Za nami osiemnasta kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Zwyciężczynie większości meczów zapisały na swoich kontach komplet punktów. Tylko w dwóch przypadkach o zwycięstwie zadecydował tie break. Szczególnie wyrównane okazało się starcie w Legionowie, gdzie ŁKS musiał się dziś dość mocno napocić by zatriumfować.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:22, 25:13, 25:17)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (4), Konieczna Katarzyna: (17), Leśniewicz Marlena (5), Grant Nia (10), Mancuso Gina (13), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (12) oraz Zakościelna Barbara, Różański Olivia, Mucha Emilia

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (4), Purchartova Barbora (4), Polak Patrycja (8), Ciesiulewicz Marta (3), Perlińska Natalia (4), Grbac Anna (2), Drabek Kinga (L) oraz Tobiasz Ewelina (2), Lipska Aleksandra (12), Trivunović Sanja

MVP: Marlena Pleśnierowicz

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Impel Wrocław

1:3 (25:16, 18:25, 20:25, 24:26)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Stroiwąs Paulina (3), Miros Anna (13), Skrzypkowska Natalia (13), Soter Magdalena (8), Łyszkiewicz Koleta (8), Gryka Magdalena (4), Pauliukouskaya Volha (L), Szałankiewicz Katarzyna, Wojtowicz Justyna (7), Biedziak Marta (3), Markiewicz Alicja (L)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (3), Murek Natalia (17), Gałucha Tamara (18), Łozowska Anna (6), Gierak Ilona (8), Chojnacka Iga (17), Stenzel Maria (L), Nichol Valerie (1)

MVP: Iga Chojnacka

 

KS PAŁAC Bydgoszcz – Chemik Police

1:3 (14:25, 23:25, 25:21, 19:25)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Musiuna Natalia (8), Mazurek Magdalena (2), Krzywicka Ewelina (19), Kuligowska Joanna, Różyńska Kinga (5), Fojucik Weronika (6), Jagła Natalia (L), Świder Paulina (2), Fedusio Monika (1), Szczygioł Sandra (8), Nickowska Joanna (L)

Chemik Police: Busa Bianka (12), Gajgał-Anioł Katarzyna (10), Veljković Stefana (13), Mirković Sladjana (3), Mędrzyk Natalia (18), Zaroślińska-Król Katarzyna (13), Krzos Aleksandra (L), Smarzek Malwina (6)

MVP: Sladjana Mirković

ENEA PTPS Piła – POLI Budowlani Toruń

3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:15)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (5), Różycka Karolina (17), Bosković Dajana (29), Stencel Anna (7), Babicz Agata (14), Wilk Dorota (1), Łysiak Justyna (L), Szubert Emilia, Urban Oliwia, Kwiatkowska Anita, Baran Żaneta, Pawłowska Anna (L)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (9), lewandowska Anna (6), Wójcik Marta (3), Ryznar Ewelina (5), Cvetanovic Marina (13), Hatala Kinga (15), Nowak Agata (L), Janik Marta, Kavalenka Julia (1)

MVP: Dajana Bosković

 

Trefl Proxima Kraków – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 15:8)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (5), Clement Sarah (10), Paszek Daria (18), Łukasik Justyna (14), Brzezińska Ewelina (14), Pavan Rebbeca (20), Kulig Klaudia (L), Słonecka Paula, Szymańska Aleksandra

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (14), Śmieszek Małgorzata (6), Savić Maja (8), Wójcik Aleksandra (12), radenković Danica (7), Bociek Monika (14), medyńska Dorota (L), Flakus Patrycja (1), Lis Małgorzata, Bałdyga Paulina, Karakasheva Mariya (1)

MVP: Rebecca Pavan

Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

3:0 (25:17, 25:20, 25:20)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (10), Kąkolewska Agnieszka (12), Twardowska Julia (11), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (13), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (10) oraz Cutura Hana, Muszyńska Adrianna

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (9), Ptak Monika (1), Żabińska Katarzyna (7), Kaczmar Anna (1), Helić Adela (15), Nowakowska Pola (L), Blagojević Jelena (8) oraz Sawicka Agata (L), Ganszczyk Kamila, Rabka Agnieszka, Kaczorowska Klaudia (2), Andruszko Juliia

MVP: Agnieszka Kąkolewska

Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź
2:3 (21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (7), Mielczarek Beata (14), Damaske Magdalena (26), Wójcik Alicja, Alagierska Klaudia (11), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (6) oraz Rasińska Aleksandra, Bączyńska Anna (16), Grabka Alicja, Adamek Adriana (L)

ŁKS Commercecon Łódź: Szyjka Izabella (L), Kwiatkowska Ewa (12), Bidias Regiane (20), Sielicka Katarzyna (10), Muhlsteinova Lucie, Kowalińska Izabela (1), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (12) oraz Mras Dominika, McClendon Deja (9), Strasz Krystyna (L), Wawrzyńczyk Agata (21)

MVP: Agata Wawrzyńczyk

Facebook Comments