LSK: Wyniki jedenastej kolejki

W jedenastej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet odbyło się sześć spotkań. W meczu rozegranym awansem – derbach Łodzi – bardzo łatwe zwycięstwo odniósł Comercecon ŁKS Łódź, który w trzech setach rozprawił się z Grot Budowlani Łódź. Kolejny mecz w lidze wygrała ENEA PTPS Piła, która zdobyła trzy cenne punkty. Tie-breakiem zakończył się pojedynek sąsiadujących w tabeli KS Pałac Bydgoszcz i Legionovii Legionowo. Spotkanie wygrały podopieczne Piotra Makowskiego.

ŁKS Commercecon Łódź – Grot Budowlani Łódź

3:0 (25:12, 25:21, 25:21) – mecz odbył się awansem 7 grudnia 2017r.

Składy drużyn:

ŁKS Commercecon Łódź: Ewa Kwiatkowska (8), Regiane Bidias (15), Katarzyna Sielicka (9), Lucie Muhlsteinova (1), Izabela Kowalińska (19), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (6), Krystyna Strasz (L) oraz Małgorzata Skorupa, Deja McClendon

Grot Budowlani Łódź: Hana Cutura (2), Gabriela Polańska (4), Agnieszka Kąkolewska (5), Kaja Grobelna (13), Pavla Vincourova (3), Martyna Grajber (5), Agata Witkowska (L) oraz Julia Twardowska (7), Adrianna Muszyńska, Ewelina Polak, Justyna Kędziora

MVP: Izabela Kowalińska

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)

Składy drużyn:

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Małgorzata Śmieszek (7), Maja Savić (14), Aleksandra Wójcik (19), Danica Radenkovic (1), Monika Bociek (25), Mariya Karakasheva (3), Dorota Medyńska (L) oraz Roksana Brzóska (6), Karolina Portalska, Paulina Bałdyga

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Justyna Wojtowicz (13), Marta Biedziak (2), Anna Miros (13), Natalia Skrzypkowska (19), Magdalena Soter (6), Koleta Łyszkiewicz (15), Volha Pauliukouskaya (L) oraz Paulina Stroiwąs (4), Agnieszka Rabka (2), Alicja Markiewicz

MVP: Natalia Skrzypkowska

 

POLI Budowlani Toruń – Impel Wrocław

3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:21)

Składy drużyn:

POLI Budowlani Toruń: Dorota Ściurka (10), Anna Lewandowska (10), Marta Wójcik (4), Izabela Bałucka (12), Marina Cwetanovic (18), Julia Kavalenka (7), Agata Nowak (L) oraz Gabriela Jasińska, Marta Janik (11)

Impel Wrocław: Valerie Nichol (3), Julia Szczurowska (17), Aleksandra Trojan (2), Tamara Gałucha (18), Ilona Gierak, Iga Chojnacka (6), Maria Stenzel (L) oraz Natalia Murek (13), Weronika Wołodko, Anna Łozowska

MVP: Izabela Bałucka

 

Trefl Proxima Kraków – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (25:20, 19:25, 17:25, 18:25)

Składy drużyn:

Trefl Proxima Kraków: Zsuzsanna Talas, Sarah Clement (5), Daria Paszek (18), Justyna Łukasik (11), Ewelina Brzezińska (7), Kinga Hatala (14), Klaudia Kulig (L) oraz Adrianna Budzoń, Aleksandra Szymańska, Martyna Łukasik, Paula Słonecka (1),  Kinga Wykosińska (L)

Developres SkyRes Rzeszów: Helene Rousseaux (13), Monika Ptak (6), Natalia Gajewska (2), Katarzyna Żabińska (8), Adela Helić (16), Jelena Blagojević (25), Agata Sawicka (L) oraz Ewa Żak, Klaudia Kaczorowska (2), Julia Andruszko (1)

MVP: Jelena Blagojević

 

ENEA PTPS Piła – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

3:0 (25:14, 25:19, 25:6)

Składy drużyn:

ENEA PTPS Piła: Jelena Trnić (9), Karolina Różycka (9), Dajana Bosković (12), Anna Stencel (9), Agata Babicz (9), Dorota Wilk (4), Justyna Łukasik (L) oraz Żaneta Baran, Anita Kwiatkowska (2),  Emilia Szubert, Anna Pawłowska (L)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Olivia Różański (4), Aleksandra Jagieło (4), Katarzyna Konieczna (3), Kornelia Moskwa (2), Martyna Świrad (2), Emilia Mucha (7), Izabela Lemańczyk (L) oraz Aleksandra Wańczyk (4), Barbara Zakościelna (1)

MVP: Dorota Wilk

 

KS Pałac Bydgoszcz – Legionovia Legionowo

3:2  (25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)

Składy drużyn:

KS Pałac Bydgoszcz: Natalia Misiunia (14), Magdalena Mazurek (5), Ewelin Krzywicka (13), Joanna Kuligowska (9), Kinga Różyńska (7), Sandra Szczygioł (15), Monik Jagla (L) oraz Katarzyna Wenerska, Jagoda Maternia, Paulina Świder, Monika Fedusio, Weronika Fojucik (8), Joanna Nickowska (L)

Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (21), Beata Mielczarek (9), Magdalena Damaske, Alicja Wójcik (9), Klaudia Alagierska (8), Paulina Szpak (3), Anna Korabiec (L) oraz Anna Bączyńska (20), Joanna Pacak, Ewelina Mikołajewska, Alicja Grabka

MVP: Natalia Misiunia

Chemik Police – MKS Dąbrowa Górnicza

3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:18)

Składy drużyn:

Chemik Police: Katarzyna Gajgał-Anioł (9), Malwina Smarzek (4), Stefana Veljković (13), Sladjana Mirković (11), Natalia Mędrzyk (11), Aleksandra Krzos (L), Katarzyna Zaroślińska (20) oraz Bianka Busa (11)

MKS Dąbrowa Górnicza: Aljona Martiniuc (15), Simona Dreczka (9), Ewelina Tobiasz (2), Barbora Purchartova (8), Patrycja Polak (15), Kinga Drabek (L), Sanja Trivunović (11) oraz Aleksandra Lipska (6), Ciesiulewicz Marta, Anna Grbac (1)

MVP: Katarzyna Zaroślińska

źródło: LSK

Facebook Comments