LSK: wyniki dziewiętnastej kolejki

Zakończyła się dziewiętnasta kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Do małej sensacji doszło w Muszynie, gdzie miejscowy Polski Cukier Muszynianka pokonał Grot Budowlani Łódź. Pozostałe mecze wygrywały faworytki – Chemik Police, Developres SkyRes Rzeszów i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, ŁKS Commercecon Łódź.

MKS Dąbrowa Górnicza- KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

2:3 (25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)

MKS Dąbrowa Górnicza: Marticiuc Aljona (23), Tobiasz Ewelina, Lipska Aleksandra (19), Purchartova Barbora (3), Polak Patrycja (6), Perlińska Natalia (4), Drabek Kinga (L), Baidiuk Anastazja, Dreczka Simona (1), Ciesiulewicz Marta (2), Grbac Anna

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (8), Miros Anna (18), Skrzypkowska Natalia (7), Soter Magdalena (16), Łyszkiewicz Koleta (21), Gryka Magdalena (4), Pauliukouskaya Volha (L), Markiewicz Alicja (L), Szałankiewicz Katarzyna (2), Biedziak Marta, Stroiwąs Paulina, Wańszczyk Aleksandra

MVP: Koleta Łyszkiewicz

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Grot Budowlani Łódź

3:2 (25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (9), Śmieszek Małgorzata (8), Savić Maja (12), Wójcik Aleksandra (14), Radenkovic Danica (9), Bociek Monika (24), Medyńska Dorota (L), Portalska Partycja (L)

Gtor Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (12), Kąkolewska Agnieszka (17), Twardowska Julia (6), Grobelna Kaja (10), Vincouova Pavla (7), Grajber Martyna (11), Witkowska Agata (L), Cutura Hana (14), Polak Ewelina (1), Muszyńska Adrianna (1)

MVP: Monika Bociek

 

Impel Wrocław – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (25:23, 15:25, 18:25, 26:28)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (1), Murek Natalia (14), Gałucha Tamara (15), Łozowska Anna (7), Gierak Ilona (9), Chojnacka Iga (5), Stenzel Maria (L), Nichol Valerie, Trojan Aleksandra

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helena (17), Ptak Monika (15), Żabińska Katarzyna (11), Kaczmar Anna (3), Helić Adela (21), Blagojević Jelena (14), Sawicka Agata (L), Nowakowska Pola (L), Kaczorowska Klaudia, Rabka Agnieszka, Andruszko Julia

MVP: Anna Kaczmar

 

Chemik Police – Legionovia Legionowo

3:0 (25:12, 25:20, 25:16)

Chemik Police: Busa Bianka (6), Gajgał-Anioł Katarzyna (6), Smarzek Malwina (16), Mirković Sladjana (3), Mędrzyk Natalia (13), Simeonova Strashimira (16), Krzos Aleksandra (L), Holston Alex, Bełcik Izabela

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (5), Mielczarek Beata (3), Pacak Joanna (4), Damaske Magdalena (4), Alagierska Klaudia (3), Szpak Paulina (3), Korabiec Anna (L), Rasińska Aleksandra, Mikołajewska Ewelina, Wójcik Alicja (1), Bączyńska Anna (9), Grabka Alicja (1), Korabiec Anna (L)

MVP: Malwina Smarzek

 

POLI Budowlani Toruń – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:15)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (6), Lewandowska Anna (7), Wójcik Marta (9), Bałucka Izabela (7, Cvetanovic Marina (22),  Hatala Kinga (21), Nowak Agata (L), Jasińska Gabriela, Kavalenka Julia

KS PAŁAC Bydgoszcz:  Misiuna Natalia (13), Mazurek Magdalena (5), Krzywicka Ewelina (11), Różyńska Kinga (6), Fojucik Weronika (13), Szczygioł Małgorzata (2), Jagła Monika (L), Nickowska Joanna (L), Kuligowska Joanna (3), Maternia Jagoda (9), Świder Paulina (4), Fedusio Monika (4)

MVP: Agata Nowak

Trefl Proxima Kraków – ENEA PTPS Piła
3:1 (25:17, 16:25, 25:23, 25:23)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (4), Clemet Sarah (10), Paszek Daria (10), Łukasik Justyna (10), Brzezińska Ewelina (12), Pavan Rebbeca (18), Kulig Klaudia (L), Słonecka Paula, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra
ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (9), Boskovic Dajana (16), Stencel Anna (12), Babicz Agata (7), Wilk Dorota (4), Urban Oliwia (7), Łysiak Justyna (L), Kwiatkowska Anita, Szubert Emilia, Różycka Karolina (8), Pawłowska Anna (L)
MVP: Klaudia Kulig

 

ŁKS Commercecon Łódź – BKS Profi Credit Bielsko-Biała

3:1 (25:23, 26:28, 27:25, 25:14)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (8), Bidias Regiane (22), Wawrzyńczyk Agata (5), Sielicka Katarzyna (5), Muhlsteinova Lucie (4), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (14), Strasz Krystyna (L), Mcclendon Deja (6), Kowalińska Izabela (13)

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (9), Konieczna Katarzyna (16), Pleśnierowicz Marlena (4), Grant Nia (8), Mancuso Gina (6), Sobolska Dominika (8), Lemańczyk Izabela (L), Nowicka Julia (1), Różański Olivia (4), Moskwa Kornelia, Mucha Emilia (9)

MVP: Regiane Bidias

 

Facebook Comments