LSK: Wyniki drugiej kolejki zmagań

Znamy już wszystkie rozstrzygnięcia w drugiej kolejce LSK. W najciekawszym spotkaniu kolejki spotkały się trzecia i czwarta drużyna ubiegłego sezonu – Grot Budowlani Łódź i Developres SkyRes Rzeszów. Górą były łodzianki, które pokonały zespól z Podkarpacia w pięciu setach. W pozostałych spotkaniach komplet punktów zdobyły Chemik Police, BKS PROFI Credit Bielsko-Biała, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski oraz drużyna z Legionowa.

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Enea PTPS Piła

3:0 (25:19, 25:17, 25:15)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Julia Nowicka (5), Olivia Różański (13), Katarzyna Konieczna (10), Nina Herelova (8), Paulina Maj-Erwardt (L), Kornelia Moskwa (9), Emilia Mucha (11)

Enea PTPS Piła: Olga Strantzali (8), Anna Stencel (8), Marharyta Azizova (15), Klaudia Kaczorowska (3), Anna Pawłowska (L), Julia Piotrowska (2), Paulina Szpak

MVP:  Julia Nowicka

KSZO Ostrowiec – E.Leclerc Radomka Radom

3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:23)

KSZO Ostrowiec: Zuzanna Kucińska (L), Justyna Wojtowicz (9), Olga Geyko (1), Anna Miros (22), Svitlana Dorsman (13), Anna Grzechnik (3), Paula Słonecka (9) oraz Katarzyna Zackiewicz, Anastasiia Trach (4), Emilia Oktaba, Agnieszka Wołoszyn (1)

E.Leclerc Radomka Radom: Natalia Skrzypkowska (6), Alicja Grabka (5), Izabela Bałucka (8), Anna Bączyńska (3), Sonia Kubacka (8), Kinga Drabek (L), Majka Szczepańska-Pogoda (19) oraz Gabriela Borawska (3), Renata Biała (3), Gabriela Ponikowska

MVP: Anna Miros

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Chemik Police

0:3 (11:25, 21:25, 18:25)

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz: Patrycja Polak Balmas (10), Marta Ziółkowska (5), Natalia Misiuna (1), Magdalena Mazurek, Ewelina Krzywicka (9), Maja Pahor (L), Monika Fedusio (6) oraz Monika Jagła, Kinga Różyńska (5)

Chemik Police: Bianka Busa (15), Martyna Grajber (5), Magdalena Stysiak (17), Iga Chojnacka (1), Chiaka Ogbogu (16), Sladjana Mirković (7), Aleksandra Krzos (L) oraz Agnieszka Bednarek-Kasza (3)

MVP: Magdalena Stysiak

 

#VolleyWrocław – ŁKS Commercecon Łódź

2:3 (25:17, 25:20, 13:25, 18:25, 12:15)

#VolleyWrocław : Roksana Wers (15), Aleksandra Rasińska (14), Magdalena Soter (14), Natalia Murek (14), Natalia Gajewska (2), Anna Łozowska (10), Magdalena Kuziak (L) oraz Klaudia Felak (5), Karolina Piśla, Weronika Wołodko

ŁKS Commercecon Łódź: Valerie Nichol (1), Regiane Bidias (8), Aleksandra Wójcik (20), Klaudia Gajewska (6), Monika Bociek (19), Klaudia Alagierska (13), Krystyna Strasz (L) oraz Agata Wawrzyńczyk (1) Marta Wójcik (2)

MVP: Marta Wójcik

 

Grot Budowlani Łódź – Developres SkyRes Rzeszów

3:2 (21:25, 27:25, 22:25, 25:20, 15:12)

Grot Budowlani Łódź: Femke Stoltenborg, Julia Twardowska, Gabriela Polańska (4), Jovana Brakocević-Canizan (28), Agata Babicz (17), Jaroslava Pencova (9), Maria Stenzel (L), Oliwia Urban (8), Małgorzata Śmieszek (3), Ewelina Tobiasz (7), Koleta Łyszkiewicz (2)

Developres SkyRes Rzeszów: Petya Barakowa (2), Helene Rousseaux (18), Magdalena Hawryła (9), Katarzyna Zaroślińska-Król (22), Jelena Blagojević (18), Kamila Witkowska (11), Agata Sawicka (L), Michaela Mlejnkova, Agnieszka Rabka

 MVP: Agata Babicz

DPD Legionovia Legionowo – Energa MKS Kalisz

3:1 (25:21, 18:25, 25:14, 25:12)

DPD Legionovia Legionowo: Małgorzata Jasek (5), Beata Olenderek (12), Ewelina Polak, Zuzanna Górecka (19), Alicja Wójcik (10), Adriana Adamek (L), Krystyna Kicka (20) oraz Małgorzata Skorupa (4), Cassidy Pickrell

Energa MKS Kalisz: Ewelina Janicka (7), Natalia Strózik (14), Adrianna Budzoń (2), Rebecka Lazic (1), Klaudia Kulig (L), Aleksandra Cygan (5), Ljubica Kecman (17) oraz Małgorzata Sobolewska, Anna Głowiak (L), Aleksandra Wańczyk (7), Justyna Andrzejczak, Kinga Dybek

MVP: Zuzanna Górecka

źródło: LSK, fot. KSZO Ostrowiec

Facebook Comments