LSK: Wyniki 23. kolejki

W ostatni weekend rozegrane zostały spotkania w ramach dwudziestej trzeciej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Najciekawsze odbyło się w Pile, gdzie gospodynie zmierzyły się  z Developresem SkyRes Rzeszów. Mecz zakończył się dopiero w tie-breaku, gdzie górą były rzeszowianki. Pewne zwycięstwa odniosły Chemik Police oraz Grot Budowlani Łódź. W zaległym starciu 23. kolejki siatkarki ŁKS-u zdobyły kolejne trzy oczka z ostatnimi w tabeli rywalkami MKS-u Dąbrowa Górnicza.

Poli Budowlani  Toruń – Developres SkyRes Rzeszów

2:3 (25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (10),  Lewandowska Anna (13), Wójcik Marta (2), Ryznar Ewelina (6), Cvetanovic Marina (11), Hatala Kinga (30), Nowak Agata (L) oraz Paulava Marina (3),  Kavalenka Julia (3), Bałucka Izabela, Jasińska Babriela

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (23), Ptak Monika (11), Żabińska Katarzyna (29), Kaczmar Anna (4),  Helić Adela (12), Kaczorowska Klaudia (3), Sawicka Agata (L) oraz Ganszczyk Kamila, Rabka Agnieszka,  Andruszko Julia (2), Blagojević Jelena (17)

MVP: Katarzyna Żabińska

 

ENEA PTPS Piła – Legionovia Legionowo

3:0 (25:19, 25:11, 26:24)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (9), Różycka Karolina (6), Bosković Dajana (16), Walker Jessica (14), Babicz Agata (9), Wilk Dorota (4), Łysiak Justyna (L) oraz Kwiatkowska Anita, Stencel Anna, Szubert Emilia, Urban Oliwia

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (9), Mielczarek Beata (4), Mikołajewska Ewelina (5), Wójcik Alicja (1), Alagierska Klaudia (5), Szpak Paulina (3), Adamek Adrianna (L) oraz Pacak Joanna, Damaske Magdalena (7),  Rasińska Aleksandra (5), Grabka Alicja

MVP: Jessica Walker

 

Trefl Proxima Kraków –   KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:0 (25:22, 25:21, 25:14)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (3), Clement Sarah (12), Paszek Daria (10), Łukasik Justyna (13), Brzezińska Ewelina (2), Pavan Rebbeca (8), Kulig Klaudia (L), Słonecka Jowita (4), Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra, Łukasik Martyna (1)

KSZO Ostrowiec ŚwiętokrzyskiWojtowicz Justyna (9), Biedziak Paulina (2), Miros Anna (10), Skrzypkowska Natalia (10), Soter Magdalena (2), Łyszkiewicz Koleta (7), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szałankiewicz Katarzyna, Stroiwąs Paulina (1),  Wańczyk Aleksandra, Gryka Magdalena, Markiewicz Alicja (L)

MVP: Justyna Łukasik

 

Chemik Police – Impel Wrocław

3:0 (25:19, 25:19, 25:11)

Chemik Police: Busa Bianka (13), Bednarek-Kasza Agnieszka (5), Smarzek Malwina (14), Veljković Stefana (7), Mirković Sladjana (5), Mędrzyk Natalia (7), Krzos Aleksandra (L), Tomsia Berenika (3), Bełcik Izabela, Simeonova Strashimira (1)

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (1), Trojan Aleksandra (3), Gałucha Tamara (5), Łozowska Anna (6), Gierak Ilona (6),Chojnacka Iga (3), Stenzel Maria (L), Nichol Valerie (3), Flendrich Sonia,  Świętoń Sandra

MVP: Bianka Busa

 

KS Pałac Bydgoszcz – Grot Budowlani Łódź

0:3 (23:25, 13:25, 19:25)

KS Pałac Bydgoszcz: Misiuna Natalia (3), Mazurek Magdalena, Krzywicka Ewelina (8), Kuligowska Joanna (5), Maternia Jagoda (14), Świder Paulina (9), Jagła Monika (L) oraz Fojucik Weronika, Różyńska Kinga, Fedusio Monika, Wenerska Katarzyna, Nickowska Joanna (L)

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (2), Polańska Gabriela (9), Kąkolewska Agnieszka (13), Grobelna Kaja (15), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (15), Witkowska Agata (L) oraz Muszyńska Adrianna, Twardowska Julia (7), Kędziora Justyna

MVP: Kaja Grobelna

 

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – BKS Profi Credit Bielsko-Biała

2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna:  Śmieszek Małgorzata (7), Savić Maja (9), Wójcik Aleksandra (16), Radenkovic Danica (1),  Bociek Monika (18), Karakasheva Mariya (10),  Medyńska Dorota (L) oraz  Brzóska Roksana, Lis Małgorzata

BKS Profi Credit Bielsko-Biała: Różański Olivia (14), Jagieło Aleksandra (7), Pleśnierowicz Marlena (5), Grant Nia (11), Sobolska Dominika (14), Mucha Emilia (13), Lemańczyk Izabela (L) oraz Nowicka Julia, Moskwa Kornelia, Mancuso Gina, Świrad  Martyna, Wilczek Aneta (L)

MVP: Dominika Sobolska

ŁKS Commercecon Łódź – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (26:24, 25:23, 25:11)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (5), Sielicka Katarzyna (7), Kowalińska Izabela (19), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (8), Papafotiou Athina (2) oraz Rafałko Julita, Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (10), Lipska Aleksandra (6), Purchartova Barbora (6), Polak Patrycja (12), Perlińska Natalia (8), Grbac Anna (4), Drabek Kinga (L) oraz Dreczka Simona, Tobiasz Ewelina, Ciesiulewicz Marta (1)

MVP: Krystyna Strasz

Facebook Comments