LSK: Wyniki dwudziestej kolejki spotkań!

Znamy już wyniki wszystkich spotkań dwudziestej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Jedynie w Legionowie mogliśmy zobaczyć pięciosetowe starcie. W pozostałych meczach zwyciężczynie zapisały na swoich kontach komplet punktów. Zarówno brązowe medalistki poprzedniego sezonu, jak i siatkarki ŁKS-u nie oddały swoim rywalkom żadnego seta.

Developres SkyRes Rzeszów – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:23, 25:16, 25:15)

Developres SkyRes Rzeszów: Ptak Monika (8), Kaczmar Anna (3), Sawicka Agata (L), Helić Adela (15), Ganszczyk Kamila (6), Kaczorowska Klaudia (6), Blagojević Jelena (14) oraz Żabińska Katarzyna (1), Żak Ewa, Rabka Agnieszka, Andruszko Juliia

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (7), Lipska Aleksandra (7), Purchartova Barbora (6), Polak Patrycja (4), Perlińska Natalia, Grbac Anna (1), Drabek Kinga (L) oraz Dreczka Simona (1), Tobiasz Ewelina, Ciesiulewicz Marta (2)

MVP: Anna Kaczmar

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ŁKS Commercecon Łódź

0:3 (20:25, 19:25, 15:25)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (5), Miros Anna (8), Skrzypkowska Natalia (7), Soter Magdalena, Łyszkiewicz Koleta (5), Pauliukouskaya Volha (L), Gryka Magdalena (3) oraz Szałankiewicz Katarzyna, Biedziak Marta, Stroiwąs Paulina (2), Wańczyk Aleksandra (2), Markiewicz Alicja (L)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (14), Bidias Regiane (17), Sielicka Katarzyna (8), Muhlsteinova Lucie, Kowalińska Izabela (8), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (9) oraz Mras Dominika, Wawrzyńczyk Agata (1), McClendon Deja

MVP: Lucie Muhlsteinova

Legionovia Legionowo – POLI Budowlani Toruń

2:3 (25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (17), Mielczarek Beata (11), Damaske Magdalena (17), Wójcik Alicja (4), Alagierska Klaudia (12), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (5) oraz Rasińska Aleksandra, Bączyńska Anna (2), Grabka Alicja, Adamek Adriana (L)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (9), Lewandowska Anna (11), Wójcik Marta (9), Bałucka Izabela (2), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (14), Hatala Kinga (4) oraz Paulava Marina (2), Ryznar Ewelina (11), Kavalenka Julia (11)

MVP: Marta Wójcik

Enea PTPS Piła – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

3:0 (25:22, 25:23, 25:10) 

Enea PTPS Piła: Trnić Jelena (8), Różycka Karolina (10), Bosković Dajana (22), Stencel Anna (10), Babicz Agata (8), Wilk Dorota (2), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta (1), Urban Oliwia (3)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (6), Śmieszek Małgorzata (5), Savić Maja (8), Wójcik Aleksandra (6), Radenkovic Danica (2), Bociek Monika (3), Medyńska Dorota (L) oraz Flakus Patrycja (5), Bałdyga Paulina, Karakasheva Mariya (1)

MVP: Dorota Wilk

Trefl Proxima Kraków – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:1 (29:27, 25:17, 12:25, 25:18)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (2), Clement Sarah (12), Paszek Daria (13), Łukasik Justyna (7), Brzezińska Ewelina (17), Kulig Klaudia (L), Pavan Rebbeca (15) oraz Słonecka Paula, Woźniak Agnieszka, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra

KS PAŁAC Bydgoszcz: Jagła Monika (L), Misiuna Natalia (14), Mazurek Magdalena (3), Krzywicka Ewelina (19), Maternia Jagoda (11), Różyńska Kinga (10), Fojucik Weronika (4) oraz Nickowska Joanna (L), Kuligowska Joanna (4), Świder Paulina, Fedusio Monika, Szczygioł Sandra

Grot Budowlani Łódź – Impel Wrocław

3:0 (25:22, 25:10, 25:14)

Grot Budowlani Łódź: Polańska Gabriela (5), Kąkolewska Agnieszka (14), Twardowska Julia (5), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (15), Vincourova Pavla (7), Grajber Martyna (9) oraz Cutura Hana (2), Polak Ewelina (2), Piotrowska Julia, Muszyńska Adrianna

Impel Wrocław: Wołodko Weronika (4), Murek Natalia (5), Gałucha Tamara (9), Stenzel Maria (L), Łozowska Anna (7), Gierak Ilona (2), Chojnacka Iga (5) oraz Nichol Valerie (2), Świętoń Sandra, Trojan Aleksandra

MVP: Agnieszka Kąkolewska 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Chemik Police

0:3 (19:25, 20:25, 20:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Nowicka Julia, Różański Olivia (9), Jagieło Aleksandra (1), Konieczna Katarzyna (8), Lemańczyk Izabela (L), Świrad Martyna (2), Sobolska Dominika (8) oraz Pleśnierowicz Marlena, Grant Nia (1), Mancuso Gina (1), Mucha Emilia (7)

Chemik Police: Holston Alex (6), Gajgał-Anioł Katarzyna (6), Smarzek Malwina (20), Veljković Stefana (10), Mirković Sladjana (1), Mędrzyk Natalia (1), Krzos Aleksandra (L) oraz Busa Bianka

MVP: Stefana Veljković

fot: CEV

Facebook Comments