LSK: Wyniki 16. kolejki zmagań!

Za nami szesnasta już kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Sensacyjny wynik padł w Pile, gdzie miejscowy ENEA PTPS pokonał łódzki ŁKS Commercecon w czterech setach. Dzięki tej wygranej podopieczne Jacka Pasińskiego zajmują piąte miejsce w tabeli. Za uwagę zasługuje też dobra passa Legionovii Legionowo, która po raz kolejny odniosła zwycięstwo.

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – Chemik Police

1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (5), Śmieszek Małgorzata (4), Savić Maja (5), Wójcik Aleksandra (6), Radenkovic Danica (4), Bociek Monika (16), Medyńska Dorota (L) oraz Flakus Patrycja (1), Bałdyga Paulina, Karakasheva Mariya (1)

Chemik Police: Holston Alex (1), Gajgał-Anioł Katarzyna (7), Smarzek Malwina (18), Bełcik Izabela (8), Veljković Stefana (11), Mędrzyk Natalia (14), Krzos Aleksandra (L) oraz Busa Bianka (8), Mirković Sladjana

MVP: Natalia Mędrzyk

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Developres SkyRes Rzeszów

1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25), 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Konieczna Katarzyna (19), Pleśnierowicz Marlena (2), Grant Nia (11), Mancuso Gina (5), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (11), Mucha Emilia (9) oraz Nowicka Julia (1), Różański Olivia (1), Jagieło Aleksandra (2), Moskwa Kornelia,

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (25), Ptak Monika (8), Żabińska Katarzyna (8), Kaczmar Anna(3), Sawicka Agata (L), Helić Adela (14), Blagojević Jelena (13) oraz Ganszczyk Kamila, Rabka Agnieszka, Kaczorowska Klaudia (1), Andruszko Juliia (1), Nowakowska Pola (L)

MVP: Helene Rousseaux

Trefl Proxima Kraków – POLI Budowlani Toruń

3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:18)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna, Clement Sarah (7), Łukasik Justyna (12), Brzezińska Ewelina (9), Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna (20), Pavan Rebbeca (18) oraz Słonecka Paula, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra (2), Paszek Daria

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (10), Szczygłowska Aleksandra (L), Lewandowska Anna (9), Wójcik Marta (1), Bałucka Izabela (10), Cvetanovic Marina (20), Hatala Kinga (21) oraz Jasińska Gabriela, Nowak Agata (L), Kavalenka Julia

KS Pałac Bydgoszcz  –  MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:16, 25:19, 25:19)

KS Pałac Bydgoszcz: Misiuna Natalia (6), Mazurek Magdalena (4), Kuligowska Joanna (10), Maternia Jagoda (10), Różyńska Kinga (9), Fedusio Monika (2), Jagła Monika (L) oraz Krzywicka Ewelina (8), Fojucik Weronika (2), Andersohn Małgorzata

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (10),  Purchartova Barbora (6), Polak Patrycja (10), Ciesiulewicz Marta (5), Perlińska Natalia (4), Grbac Anna, Colik Kamila (L) oraz Tobiasz Ewelina (1), Lipska Aleksandra, Trivunović Sanja (2),  Drabek Kinga (L)

MVP: Joanna Kuligowska

 Grot Budowlani Łódź – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:0 (25:23, 25:21, 25:23)

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (15), Polańska Gabriela (10), Kąkolewska Agnieszka (18), Twardowska Julia (19), Vincourova Pavla, Grajber Martyna (4), Kędziora Justyna (L) oraz Polak Ewelina, Muszyńska Adrianna, Witkowska Agata (L)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski:  Stroiwąs Paulina (7),  Miros Anna (16), Skrzypkowska Natalia (5), Soter Magdalena (8), Łyszkiewicz Koleta (11), Gryka Magdalena (1), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Biedzial Paulina, Wańczyk Aleksandra (1), Markiewicz Alicja (L)

MVP: Agnieszka Kąkolewska

Legionovia Legionowo – Impel Wrocław

3:1 (25:27, 25:29, 25:21, 25:19)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (20), Mielczarek Beata (3), Pacak Joanna (8), Damaske Magdalena (17),  Alagierska Klaudia (6), Szpak Paulina (1), Korabiec Anna (L) oraz Bączyńska Anna (8), Grabka Anna (6), Korabiec Anna (L)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (2), Murek Natalia (15), Trojan Aleksandra (5), Gałucha Tamara (14), Gierak Ilona (13), Chojnacka Iga (15), Stenzel Maria (L) oraz Świętoń Sandra, Wołodko Weronika (3), Łozowska Anna, Pancewicz Karolina (L)

MVP: Małgorzata Jasek

ENEA PTPS Piła – ŁKS Commercecon Łódź

3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:17)

ENEA PTPS Piła: Trnić Jelena (17), Różycka Karolina (3), Bosković Dajana (19), Walker Jessica (11), Babicz Agata (11), Wilk Dorota (6), Łysiak Justyna (L) oraz Baran Żaneta, Kwiatkwoska Anita, Szubert Emilia, Urban Oliwia (7), Pawłowska Anna (L)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (12), Bidias Ragiane (15), Wawrzyńczyk Agata (5), Sielicka Agata (1), Muhlsteinova Lucie (2), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (11), Strasz Krystyna (L) oraz Rafałko Julita, Kowalińska Izabela (14), Mras Dorota

MVP: Jelena Trnić

fot.: CEV

Facebook Comments