LSK: Wyniki 14. kolejki zmagań!

Za nami już prawie wszystkie mecze czternastej kolejki LSK. Do rozegrania zostało jeszcze jedno spotkanie, zostało ono jednak przełożone na późniejszy termin. Tym razem również nie obyło się bez nieco zaskakujących roztrzygnięć, jak choćby kolejna porażka aktualnych wicemistrzyń Polski. Wyniki wszystkich zakończonych spotkań znajdziecie poniżej.

Trefl Proxima Kraków – ŁKS Commercecon Łódź

1:3 (19:25, 27:25, 22:25, 15:25)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (6), Clement Sarah (6), Paszek Daria (13), Łukasik Justyna (5), Brzezińska Ewelina (12), Kulig Klaudia (L), Łukasik Martyna (17) oraz Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra (1), Pavan Rebbeca (2)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (25), Sielicka Katarzyna (2), Muhlsteinova Lucie (1), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (13), Agata Wawrzyńczyk (17) oraz Skorupa Małgorzata (5), McClendon Deja (12)

MVP: Agata Wawrzyńczyk

Legionovia Legionowo – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3:0 (25:18, 25:19, 25:15)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (11), Mielczarek Beata (7), Pacak Joanna (9), Damaske Magdalena (16), Alagierska Klaudia (7), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (8)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Wojtowicz Justyna (1), Biedziak Marta (1), Wańczyk Aleksandra (12), Miros Anna (7), Skrzypkowska Natalia (5), Soter Magdalena (5), Pauliukouskaya Volha (L) oraz Szałankiewicz Katarzyna, Stroiwąs Paulina (5), Łyszkiewicz Koleta (2), Gryka Magdalena, Markiewicz Alicja (L)

MVP: Paulina Szpak

Polski Cukier Muszynianka Muszyna – MKS Dąbrowa Górnicza

3:0 (25:13, 25:19, 25:19)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Brzóska Roksana (13), Śmieszek Małgorzata (8), Savić Maja (9), Wójcik Aleksandra (9), Flakus Patrycja (12), Radenkovic Danica (4), Medyńska Dorota (L) oraz Portalska Karolina (L), Lis Małgorzata (1), Bociek Monika, Bałdyga Paulina

MKS Dąbrowa Górnicza: Martiniuc Aljona (8), Purchartova Barbora (4), Ciesiulewicz Marta (4), Perlińska Natalia (5), Michalewicz Agata (3), Drabek Kinga (L), Trivunović Sanja (4) oraz Colik Kamila (L), Dreczka Simona, Tobiasz Ewelina, Lipska Aleksandra (1), Polak Patrycja (7)

MVP:  Roksana Brzóska

Grot Budowlani Łódź – BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 

0:3 (19:25, 24:26, 22:25)

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (4), Polańska Gabriela (3), Kąkolewska Agnieszka (11), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (11), Vincourova Pavla (2), Grajber Martyna (5) oraz Polak Ewelina, Twardowska Julia (7), Muszyńska Adrianna

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Nowicka Julia (2), Konieczna Katarzyna (14), Grant Nia (7), Mancuso Gina (12), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (4), Mucha Emilia (18) oraz Jagieło Aleksandra, Moskwa Kornelia

MVP: Katarzyna Konieczna

POLI Budowlani Toruń – Chemik Police

0:3 (16:25, 22:25, 21:25)

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (6), Lewandowska Anna (2), Wójcik Marta (3), Bałucka Izabela (6), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (10), Kavalenka Julia (7) oraz Jasińska Gabriela, Janik Marta (1), Hatala Kinga (3), Szczygłowska Aleksandra (L)

Chemik Police: Smarzek Malwina (8), Veljković Stefana (5), Mirković Sladjana (4), Mędrzyk Natalia (15), Simeonova Strashimira (8), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (17) oraz Busa Bianka (3), Gajgał-Anioł Katarzyna

MVP: Natalia Mędrzyk

Enea PTPS Piła – Impel Wrocław

3:0 (25:11, 25:21, 25:18)

Enea PTPS Piła: Trnić Jelena (6), Różycka Karolina (7), Bosković Dajana (18), Stencel Anna (9), Babicz Agata (7), Wilk Dorota (4), Łysiak Justyna (L) oraz Kwiatkowska Anita, Szubert Emilia, Urban Oliwia

Impel Wrocław: Nichol Valerie (3), Murek Natalia (6), Trojan Aleksandra (1), Gałucha Tamara (10), Stenzel Maria (L), Gierak Ilona (2), Chojnacka Iga (5) oraz Wołodko Weronika, Łozowska Anna

MVP: Anna Stencel

KS PAŁAC Bydgoszcz – Developres SkyRes Rzeszów

(mecz zostanie rozegrany 25 kwietnia)

Facebook Comments