LSK: Wyniki 12. kolejki zmagań

Za nami dwunasta kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Już w pierwszym spotkaniu byliśmy świadkami dużej niespodzianki. Wicemistrzynie Polski po pięciosetowym starciu przegrały ze znacznie niżej klasyfikowanymi rywalkami z Legionowa. W hitowym starciu między Chemikiem Police a ŁKS Commercecon Łódź oglądaliśmy pięciosetową batalię, która zakończyła się na korzyść aktualnych Mistrzyń Polski. Tym samym w LSK nie ma już niepokonanych drużyn.

Grot Budowlani Łódź – Legionovia Legionowo

2:3 (23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)

Składy drużyn:

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (8), Polańska Gabriela (21), Kąkolewska Agnieszka (20), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (23), Vincourova Pavla (3), Grajber Martyna (13) oraz Polak Ewelina, Twardowska Julia (8), Kędziora Justyna (2)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (10), Mielczarek Beata (10), Damaske Magdalena (23), Wójcik Alicja (8), Alagierska Klaudia (9), Korabiec Anna (L), Szpak Paulina (7) oraz Pacak Joanna, Mikołajewska Ewelina, Bączyńska Anna (4), Adamek Adriana (L)

MVP: Magdalena Damaske

 

Developres SkyRes Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka Muszyna:

3:0 (26:24, 25:15, 25:18)

Składy drużyn:

Developres SkyRes Rzeszów: Helene Rousseaux (14), Monika Ptak (5), Katarzyna Żabińska (7), Adela Helić (20), Agnieszka Rabka (1), Jelena Blagojević (12), Agata Sawicka (L) oraz Natalia Gajewska,  Ewa Żak, Julia Andruszko (1)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Roksana Brzóska (4), Małgorzata Śmieszek (7), Maja Savić (10), Aleksandra Wójcik (3), Patrycja Flakus (13), Danica Radenkovic (1), Dorota Medyńska (L) oraz Małgorzata Lis, Paulina Bałdyga

MVP: Adela Helić

 

Impel Wrocław – Trefl Proxima Kraków

2:3 (20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)

Składy drużyn:

Impel Wrocław: Valerie Nichol (7), Julia Szczurowska (13), Natalia Murek (19), Tamara Gałucha (10), Anna Łozowska (12), Iga Chojnacka (11), Maria Stenzel (L) oraz Weronika Wołodko, Aleksandra Trojan (2),

Trefl Proxima Kraków: Zsuzsanna Talas (1), Sarah Clement (1), Daria Paszek (15), Justyna Łukasik (4), Ewelina Brzezińska (10), Martyna Łukasik (12),  Klaudia Kulig (L) oraz Adrianna Budzoń (1),

MVP: Justyna Łukasik

 

MKS Dabrowa Górnicza – POLI Budowlani Łódź

1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 20:25)

Składy drużyn:

MKS Dabrowa Górnicza: Aljona Martiniuc, Ewelina Tobiasz, Barbora Purchartova, Patrycja Polak, Natalia Perlińska, Sanja Trivunovć, Kinga Drabek (L) oraz Aleksandra Lipska, Marta Ciesiulewicz, Agata Michalewicz, Kamila Colik (L)

POLI Budowlani Toruń: Dorota Ściurka, Anna Lewandowska, Marta Wójcik, Izabela Bałucka, Marina Cwetanovic, Julia Kavalenka, Agata Nowak (L) oraz Gabriela Jasińska, Marta Janik

MVP: Marta Wójcik 

ŁKS Commercecon Łódź – Chemik Police

2:3 (25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)

Składy drużyn:

ŁKS Commercecon Łódź: Ewa Kwiatkowska (14), Regiane Bidias (22), Katarzyna Sielicka (6), Lucie Muhlsteinova, Izabela Kowalińska, Krystyna Strasz  (L), Zuzanna Efimienko-Młotkowska (19) oraz Małgorzata Skorupa, Deja McClendon (6)

Chemik Police: Bianka Busa (16), Katarzyna Gajgał-Anioł (1), Izabela Bełcik (4), Stefana Veljković (13), atalia Mędrzyk (15), Aleksandra Krzos (L), Katarzyna Zaroślińska (10) oraz Malwina Smarzek (11), Sladjana Mirković, Strashimira Simeonova

MVP: Stefana Veljković 

 

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ENEA PTPS Piła

0:3 (15:25, 16:25, 21:25)

Składy drużyn:

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Justyna Wojtowicz (2), Marta Biedziak (4), Paulina Stroiwąs (2), Anna Miros (13), Natalia Skrzypkowska (9), Koleta Łyszkiewicz (2), Volha Pauliukouskaya (L) oraz Magdalena Soter (4), Joanna Ciesielczyk (2), Alicja Markiewicz (L)

ENEA PTPS Piła: Jelena Trnić (4), Karolina Różycka (10), Anita Kwiatkowska (12), Jessica Walker (12), Agata Babicz (1), Dorota Wilk (2), Justyna Łukasik (L) oraz Anna Stencel (4), Oliwia Urban (1), Dajana Bosković, Emilia Szubert

MVP: Anita Kwiatkowska

 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – KS Pałac Bydgoszcz

3:0 (25:20, 25:19, 25:19)

Składy drużyn:

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Julia Nowicka (1), Aleksandra Jagieło (10), Katarzyna Konieczna (17), Nia Grant (8), Dominika Sobolska (8), Emilia Mucha (13), Izabela Lemańczyk (L) oraz Kornelia Moskwa (1)

KS Pałac Bydgoszcz: Natalia Misiunia (8), Magdalena Mazurek, Ewelina Krzywicka (2), Jagoda Maternia (8), Kinga Różyńska (5), Weronika Fojucik (9), Monika Jagla (L) oraz Joanna Kuligowska (1), Monika Fedusio (4), Paulina Świder (3)

MVP: Dominika Sobolska

źródło: LSK

Facebook Comments