Liga pędzi jak szalona. Przed czwarta, ale tak naprawdę już szósta kolejka Ligi Siatkówki Kobiet (rozegrano bowiem już dwie przełożone z grudnia kolejki). Gdzie może być ciekawie? Jakie mecze zobaczymy w telewizji?

Granie we Wrocławiu, gdzie tamtejszy #Volley zmierzy się z grającym coraz lepiej BKS-em Bielsko Biała. Bardzo interesująco zapowiadają się pojedynki w Pile oraz Legionowie. PTPS, który ostatnio wygrał z mistrzem Polski i postraszył Chemika Police zmierzy się ekipą z Kalisza. Z kolei w Legionowie Legionovia zmierzy się z ŁKS-em. Czy Legionovianki zabiorą punkty “Wiewiórom”? Zdołały już zabrać po punkciku Chemikowi i Develeprosowi. Ostatni interesujący pojedynek odbędzie się w Łodzi. W Sport Arenie wicemistrzynie Polski podejmą będącą w dużym kryzysie Radomkę. Budowlane ostatnio łatwo przegrały z Pałacem, czy uda im się wrócić na ścieżkę zwycięstw? A może drużyna trenera Skroka w końcu się przełamie?

Wtorek, 05.11:

18:00 #VolleyWrocław – BKS Stal Bielsko-Biała

Piątek, 08.11:

 17:30 Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz – Grupa Azoty Chemik Police (transmisja Polsat Sport)

18:00 Wisła Warszawa – Developres SkyRes Rzeszów (spotkanie, ze względów problemów Wisły z dostępem do hali, zostanie rozegrane w Rzeszowie)

Sobota, 09.11:

16:30 ENEA PTPS Piła – Energa MKS Kalisz

18:00 DPD Legionovia Legionowo – ŁKS Commercecon Łódź

Poniedziałek: 11.11

17:30 Grot Budowlani Łódź – E. Leclerc Radomka Radom (transmisja Polsat Sport)

źródło: inf. własna/foto. Artur Stachniak