LSK: Pierwsza kolejka już za nami!

Znamy już wszystkie wyniki inauguracyjnej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet 2017. Do najbardziej zaciętego starcia doszło w Dąbrowie Górniczej, gdzie do poznania zwycięscy niezbędny okazał się tie break. Gospodynie prowadziły już 2-0 w setach, jednak nie zdołały dowieźć korzystnego wyniku do końca.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Legionovia Legionowo

3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Stroiwąs Paulina (10), Miros Anna (13), Skrzypkowska Natalia (12), Soter Magdalena (11), Łyszkiewicz Koleta (9), Markiewicz Alicja (L), Rabka Agnieszka (3) oraz Wojtowicz Justyna, Biedziak Marta, Pauliukouskaya Volha (L)

Legionovia Legionowo: Jasek Małgorzata (3), Pacak Joanna (10), Mikołajewska Ewelina (14), Bączyńska Anna (13), Grabka Alicja (3), Adamek Adriana (L), Alagierska Klaudia (7) oraz Mielczarek Beata (1), Damaske Magdalena (3), Rasińska Aleksandra (5),  Anna (L)

MVP: Agnieszka Rabka

Developres SkyRes Rzeszów – KS PAŁAC Bydgoszcz

3:2 (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)

Developres SkyRes Rzeszów: Rousseaux Helene (24), Ptak Monika (11), Hawryła Magdalena (11), Kaczmar Anna (3), Sawicka Agata (L), Helić Adela (22), Kaczorowska Klaudia (1) oraz Gajewska Natalia, Żak Ewa (2), Blagojević Jelena (12)

KS PAŁAC Bydgoszcz: Ziółkowska Marta (11), Misiuna Natalia (10), Mazurek Magdalena, Krzywicka Ewelina (19), Kuligowska Joanna (5), Szczygioł Sandra (21) oraz Nickowska Joanna (L), Jagła Monika, Wenerska Katarzyna (3), Maternia Jagoda, Fedusio Monika (7)

MVP: Helene Rousseaux

Chemik Police – POLI Budowlani Toruń

3:0 (25:21, 25:23, 25:11)

Chemik Police: Gajgał-Anioł Katarzyna (8), Bednarek-Kasza Agnieszka (6), Smarzek Malwina (7), Bełcik Izabela (4), Mędrzyk Natalia (16), Krzos Aleksandra (L), Zaroślińska Katarzyna (14) oraz Busa Bianka, Holston Alex

POLI Budowlani Toruń: Ściurka Dorota (4), Jasińska Gabriela, Lewandowska Anna (6), Ryznar Ewelina (1), Nowak Agata (L), Cvetanovic Marina (11), Kavalenka Julia (12) oraz Szczygłowska Aleksandra (L), Paulava Marina, Bałucka Izabela (1), Bimkiewicz Ewa (3), Janik Marta

MVP: Aleksandra Krzos

MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka Muszyna

2:3 (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)

MKS Dąbrowa Górnicza: Colik Kamila (L), Martiniuc Aljona (10), Tobiasz Ewelina (3), Purchartova Barbora (11), Polak Patrycja (14), Trivunović Sanja (11), Sikorska Aleksandra (13) oraz Baidiuk Anastazja (2), Dreczka Simona, Lipska Aleksandra (4), Ciesiulewicz Marta, Michalewicz Agata (1), Drabek Kinga (L)

Polski Cukier Muszynianka Muszyna: Śmieszek Małgorzata (14), Savić Maja (17), Wójcik Aleksandra (15), Radenkovic Danica (7), Bociek Monika (16), Medyńska Dorota (L), Karakasheva Mariya (12) oraz Brzóska Roksana, Flakus Patrycja, Lis Małgorzata, Bałdyga PaulinaLemańczyk Izabela (L)

MVP:  Aleksandra Wójcik

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 

1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 17:25)

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała: Jagieło Aleksandra (14), Konieczna Katarzyna (19), Pleśnierowicz Marlena (4), Grant Nia (7), Lemańczyk Izabela (L), Sobolska Dominika (2), Mucha Emilia (11) oraz Nowicka Julia (2), Różański Olivia (1), Świrad Martyna

Grot Budowlani Łódź: Cutura Hana (1), Polańska Gabriela (10), Kąkolewska Agnieszka (15), Witkowska Agata (L), Grobelna Kaja (12), Vincourova Pavla (4), Grajber Martyna (11) oraz Polak Ewelina, Twardowska Julia (7)

MVP: Pavla Vincourova

Impel Wrocław – ENEA PTPS Piła

3:1 (20:25, 25:23, 28:26, 25:23)

Impel Wrocław: Nichol Valerie (5), Szczurowska Julia (14), Gałucha Tamara (15), Stenzel Maria (L), Łozowska Anna (3), Gierak Ilona (4), Chojnacka Iga (11) oraz Wawrzyniak Magdalena, Murek Natalia (12), Trojan Aleksandra (4)

ENEA PTPS Piła: Baran Żaneta (9), Różycka Karolina (10), Kwiatkowska Anita (6), Stencel Anna (8), Babicz Agata (6), Wilk Dorota (6), Łysiak Justyna (L) oraz Szubert Emilia (2), Urban Oliwia (6), Pawłowska Anna (L)

MVP: Maria Stenzel

ŁKS Commercecon Łódź – Trefl Proxima Kraków

3:1 (25:21, 25:27, 25:16, 25:18)

ŁKS Commercecon Łódź: Kwiatkowska Ewa (6), Bidias Regiane (9), McClendon Deja (15), Muhlsteinova Lucie (5), Kowalińska Izabela (19), Strasz Krystyna (L), Efimienko-Młotkowska Zuzanna (9) oraz Sielicka Katarzyna (11)

Trefl Proxima Kraków: Talas Zsuzsanna (2), Clement Sarah (7), Paszek Daria (9), Łukasik Justyna (9), Brzezińska Ewelina (11), Kulig Klaudia (L), Hatala Kinga (5) oraz Słonecka Paula, Budzoń Adrianna, Szymańska Aleksandra, Łukasik Martyna (7)

MVP:  Lucie Muhlsteinova

źródło: lsk.plps.pl

Facebook Comments