Obecny sezon dla drużyny z Radomia to koszmar. Podopiecznym trenera Skroka do tej pory udało się zdobyć ledwie dwa punkty, nie wygrały dotąd żadnego spotkania. Dlatego też w klubie postanowiono, że czas na zmiany w sztabie trenerskim drużyny. I nowym szkoleniowcem Radomki został Adam Grabowski, który tuż przed początkiem sezonu rozstał się z Wisłą Warszawa.

Ze względu na problemy zdrowotne Trener Jacek Skrok nie będzie pełnił roli pierwszego trenera drużyny w trwającym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet. Jego miejsce zajmie Adam Grabowski, 49 letni szkoleniowiec, mający na swoim koncie wiele sukcesów.

„To nie są dobre chwile dla E.Leclerc Radomki Radom. Ujemny bilans i problemy zdrowotne Jacka Skroka zbiegły się w czasie, więc musieliśmy podjąć szybko pewne kroki” – powiedział Łukasz Kruk, Dyrektor Klubu E.Leclerc Radomka Radom. – „Uznaliśmy, że wybór polskiego szkoleniowca, który zastąpi będzie najlepszym dla nas rozwiązaniem. Adam Grabowski to bardzo doświadczony szkoleniowiec, mający za sobą wiele lat pracy w różnych klubach w Polsce. Doświadczenie poparte sukcesami i osiągnięciami, m.in. jako asystent zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy z Reprezentacją Polski czy Mistrzostwo Polski z Atomem Trefl Sopot.”

źródło/foto: E. Leclerc Radomka Radom