Reprezentacja Polski bez straty seta pokonała drużynę Iranu w ramach rozgrywek Ligi Światowej. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi po spotkaniu, które odbyło się wczoraj w Atlas Arenie w Łodzi.

Mir Saeid Marouflakrani, kapitan reprezentacji Iranu:

Nie wiem co powiedzieć, bo popełniliśmy bardzo wiele błędów. Przeciwnicy byli lepsi we wszystkich momentach tego meczu. Tylko w trzecim secie przez pewien moment mogliśmy grać naszą siatkówkę, ale i tak popełnialiśmy wiele błędów. Przeciwnicy dobrze zagrywali, a my w tej sytuacji mieliśmy problemy z przyjęciem.

Igor Kolaković, trener reprezentacji Iranu:

Gratuluję Polsce zwycięstwa, dzisiaj byli lepsi od nas we wszystkich elementach. Możemy powiedzieć, że nie graliśmy dobrze, ale powiedziałbym raczej, że zagraliśmy tak jak przeciwnik nam pozwolił. W ostatnim secie prowadziliśmy 16:15, ale Polacy zaczęli naciskać na nas krótką zagrywką w drugą strefę  i nagle zrobiło się 16:20 krótki serwisem. Nie chcę mówić o naszych błędach i problemach, bo wynik jest oczywisty i pozostaje mi pogratulować zwycięstwa przeciwnikom.

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji Polski:

Dzisiaj mieliśmy bardzo dużą chęć, aby zagrać inny mecz. Cieszę się bardzo i gratuluję zawodnikom, bo byli cały czas w grze,  widać było bardzo dużą chęć zagrania innego, lepszego meczu i cały czas rozwijania się na boisku. A to jest dla mnie najważniejsze oprócz trzech punktów, które zdobyliśmy.

źródło: pzps.pl