Poznaliśmy już miasto, które w tym roku ugości naszą reprezentację podczas polskiego turnieju Ligi Narodów Kobiet. Tym razem kibice będą mieli szansę wspierać Biało-Czerwone we wrocławskiej hali.

Podopieczne Jacka Nawrockiego ostatnio w tym mieście wystąpiły podczas interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Polki mogły wówczas liczyć na wspaniały doping kibiców. Z całą pewnością i tym razem trybuny wrocławskiej hali będą biało-czerwone.

Tym razem cztery reprezentacje będą rywalizować w Polsce w dniach 9-11 czerwca. Polki zmierzą się z reprezentacjami Brazylii, Niemiec oraz Tajlandii. Zapowiada się więc bardzo ciekawa walka na boisku.

Nasza drużyna z roku na rok rośnie w siłę. Już miniony sezon reprezentacyjny jak i styczniowe kwalifikacje olimpijskie pokazały, że Polki potrafią przeciwstawić się największym światowym potęgom. Ubiegłoroczny występ w Lidze Narodów okazał się najlepszy jaki do tej pory nasza reprezentacja rozegrała – awansowaliśmy do Final Six. Miejmy nadzieję, że tegoroczny występ Biało-Czerwonych okaże się jeszcze lepszy i przyniesie nam wszystkim ogrom radości.

źródło: PZPS, fot. Katarzyna Kozłowska